Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Anna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Ondřej Svoboda
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Praha - Juliska 21.05.2019
60 m 08.56 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 20.35 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 21.49 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 45.82 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 46.03 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:59.57 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 12.88 Praha - Juliska 18.05.2017
pohár rozhlasu 0934 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
pětiboj 1450 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
hod kriketovým míčkem 22.67 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
skok daleký 4.16 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Praha - Juliska 21.05.2019
60 m 08.74 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 20.35 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 21.49 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 45.82 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 46.03 h Praha - Stromovka 16.01.2019
pohár rozhlasu 0934 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019
skok daleký 4.16 Praha - Stadion mládeže 03.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B02 Praha - Juliska DNS
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B02 Praha - Juliska DNS
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B01 6 Praha - Juliska 46.17
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B01 Praha - Stromovka DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B01 Praha - Stromovka DNS
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B03 2 Praha - Děkanka 20.35
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B01 3 Praha - Juliska 20.69
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Juliska 08.65
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B05 3 Praha - Děkanka 45.82
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B05 2 Praha - Eden 20.89
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žky 7 Praha - Stadion mládeže 0934
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žky 6 Praha - Stadion mládeže 4.16
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie IV. (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 60 m/Žky/B03 1 Praha - Stadion mládeže 08.91
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B6 3 Praha - Stromovka 21.49
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R19 2 Praha-Juliska 08.74
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B38 1 Praha - Stromovka 46.03
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B18 1 Praha - Stromovka 08.80