Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Leváková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Mejtská Petra
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.72 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.03 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.92 Kladno 14.06.2019
150 m 22.98 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 23.39 Nymburk 22.04.2018
300 m 56.86 Beroun 02.09.2016
300 m 51.98 h Praha - Strahov 13.01.2019
600 m 2:02.74 Kladno 08.06.2016
800 m 2:49.08 h Praha - Strahov 18.02.2017
800 m 2:55.48 Kladno 14.05.2019
1000 m 3:42.65 Beroun 30.09.2017
1500 m 5:46.88 Kladno 21.05.2017
1500 m 6:06.28 h Praha-Strahov 14.01.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 11.2 h Kladno 17.01.2017
50 m překážek (0.76/8.20) 10.02 h Kladno 11.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.32 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.59 Kladno 21.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 12.20 h Praha-Strahov 14.01.2018
200 m překážek (0.76) 40.00 Beroun 15.06.2018
1500 m překážek 6:56.38 Beroun 01.09.2019
skok vysoký 1.15 h Kladno 11.01.2018
skok daleký 3.68 Kladno 02.06.2017
skok daleký 3.94 h Kladno 11.01.2018
hod kriketovým míčkem 20.24 Slaný 14.05.2017
pohár rozhlasu 0974 Kladno 14.05.2019
pětiboj 1412 Slaný 14.05.2017
chůze dráha 3000 m 21:39.73 Pardubice 14.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.72 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.03 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.92 Kladno 14.06.2019
300 m 51.98 h Praha - Strahov 13.01.2019
800 m 2:55.48 Kladno 14.05.2019
1500 m 6:07.05 Kladno 28.04.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 10.07 h Kladno 10.01.2019
1500 m překážek 6:56.38 Beroun 01.09.2019
skok daleký 3.87 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0974 Kladno 14.05.2019
chůze dráha 3000 m 21:39.73 Pardubice 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žky 13 Kladno-Sletiště 09:14
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) chůze dráha 3000 m/Žky/F 7 Pardubice 21:39.73
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m překážek/Žky/F 7 Beroun 6:56.38
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R01 5 Kladno 08.92
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F Kladno 6:10.80
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žky 13 Kladno 0974
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žky/B02 1 Kladno 09.00
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 800 m/Žky/B02 3 Kladno 2:55.48
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky/F 5 Kladno 6:09.62
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Žky MS Kladno 6:07.05
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R06 Kladno DNS
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R11 2 Praha - Strahov 09.03
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B07 2 Praha - Strahov 51.98
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žky/B2 3 Kladno 07.72
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Kladno 10.07
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky Kladno 3.87