Karta atleta

Export do excelu
  • Ondrigová Jessica
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Olomouc 12.6.2018
60 m 08.48 h Ostrava 3.2.2017
100 m 14.66 Uherské Hradiště 28.9.2016
150 m 21.25 Uherské Hradiště 12.4.2017
200 m 30.76 Uherské Hradiště 28.9.2016
800 m 2:51.07 Třinec 7.5.2017
60 m překážek 10.47 Olomouc 26.5.2017
200 m překážek 34.85 Uherské Hradiště 15.8.2018
pohár rozhlasu 1396 Uherské Hradiště 23.5.2019
pětiboj 2518 Třinec 7.5.2017
hod kriketovým míčkem 44.85 Zlín 13.9.2017
vrh koulí 3kg 06.47 h Otrokovice 20.12.2016
skok daleký 5.28 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
skok daleký 5.35 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 9.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Uherské Hradiště 18.6.2019
60 m 08.58 h Olomouc 22.2.2019
pohár rozhlasu 1396 Uherské Hradiště 23.5.2019
skok daleký 5.14 Plzeň 11.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky 4 Uherské Hradiště 5.08
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R04 2 Uherské Hradiště 08.64
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/FB 4 Uherské Hradiště 08.68
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 39 Plzeň 0598
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 8 Plzeň 5.14
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky 10 Znojmo 4.77
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 7 Uherské Hradiště 1396
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žky/F Uherské Hradiště 4.96
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žky/B03 3 Uherské Hradiště 08.69
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž 12 Třinec 4.93
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F Uherské Hradiště 5.23
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žky 7 Uherské Hradiště 1300
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) dálka/Žky/F Uherské Hradiště 4.83
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/FA 5 Olomouc 4.90
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) dálka/Žky Holešov 5.00
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky Uherské Hradiště 4.94
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky Uherské Hradiště 20.87
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky Uherské Hradiště 4.74
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FB Olomouc 08.58
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R09 1 Olomouc 08.83