Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Sochůrek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.09 h Sokolov 02.12.2019
60 m 08.55 h Praha - Stromovka 13.01.2019
60 m 08.42 Karlovy Vary 20.04.2019
100 m 13.43 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 22.05 Stříbro 03.06.2018
150 m 20.94 h Praha - Stromovka 13.01.2019
200 m 26.18 Karlovy Vary 20.06.2020
300 m 41.38 Cheb 23.07.2020
400 m 56.84 Karlovy Vary 19.08.2020
500 m 1:17.74 Cheb 16.05.2020
600 m 2:06.53 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 1:35.93 Karlovy Vary 23.05.2020
800 m 2:19.24 h Chemnitz 11.01.2020
800 m 2:15.43 Třinec 19.09.2020
1000 m 3:09.04 Chomutov 30.05.2020
1500 m 4:46.81 Liberec 19.07.2020
3000 m 11:13.17 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek (0.76) 11.39 Plzeň 16.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.00 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.84) 11.48 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m překážek (0.84) 19.27 Karlovy Vary 13.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.85 Stříbro 01.06.2019
skok vysoký 1.16 Ostrov 17.05.2018
skok daleký 4.32 Karlovy Vary 08.05.2019
skok daleký 4.57 h Praha - Stromovka 25.01.2020
hod oštěpem 600g 23.03 Ostrov 04.09.2019
hod kriketovým míčkem 32.34 Mariánské Lázně 14.05.2018
pohár rozhlasu 0693 Ostrov 17.05.2018
pětiboj 1083 Mariánské Lázně 14.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.09 h Sokolov 02.12.2019
60 m 08.55 h Praha - Stromovka 13.01.2019
60 m 08.42 Karlovy Vary 20.04.2019
100 m 13.43 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 20.94 h Praha - Stromovka 13.01.2019
200 m 28.19 Plzeň 08.06.2019
300 m 43.57 Karlovy Vary 20.04.2019
400 m 61.60 Karlovy Vary 08.05.2019
500 m 1:22.01 Cheb 27.04.2019
600 m 1:42.99 Karlovy Vary 20.04.2019
800 m 2:31.31 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:27.27 Karlovy Vary 13.06.2019
1000 m 3:15.84 Karlovy Vary 01.05.2019
1500 m 5:16.75 Nýřany 22.06.2019
60 m překážek (0.84) 11.48 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m překážek (0.84) 19.27 Karlovy Vary 13.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.85 Stříbro 01.06.2019
skok daleký 4.32 Karlovy Vary 08.05.2019
hod oštěpem 600g 23.03 Ostrov 04.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2019 Mikulášské závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/M/B05 1 Sokolov 07.09
02.12.2019 Mikulášské závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/M 10 Sokolov 4.72
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žci 7 Chodov 7:07
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) hod oštěpem 600g/Žci 5 Ostrov 23.03
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 1500 m/M/F 5 Nýřany 5:16.75
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 16 Nýřany 4.43
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci Karlovy Vary 19.27
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 800 m/Žci 4 Karlovy Vary 2:27.27
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žci 6 Karlovy Vary 4.64
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M MS Plzeň 2:28.41
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B04 MS Plzeň 28.19
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Stříbro 31.85
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žci/F Stříbro DNF
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 400 m/M/B02 4 Nýřany 62.05
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/M/B05 2 Nýřany 28.65
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok daleký/J 5 Karlovy Vary 4.32
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 400 m/J 6 Karlovy Vary 61.60
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/F 6 Chodov 08.55
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žci 6 Chodov 2:27.28
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R04 1 Chodov 08.53
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Žci/F 4 Karlovy Vary 3:15.84
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Žci 4 Karlovy Vary 4.52
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/B01 5 Karlovy Vary 13.43
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/M 10 Cheb 1:22.01
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B03 5 Cheb 08.56
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/Žci Karlovy Vary 08.42
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 600 m/Žci Karlovy Vary 1:42.99
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/M/B02 1 Karlovy Vary 43.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 76 Mladá Boleslav 12:12
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žci/F 4 Praha - Stromovka 2:31.31
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Stromovka 11.48
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B02 3 Praha - Stromovka 08.64
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 150 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 20.94
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 60 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 08.55