Karta atleta

Export do excelu
  • Kukla Albert
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Tomáš Korbel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 Praha - Radotín 20.06.2017
60 m 09.83 h Praha - Stromovka 01.02.2017
150 m 24.15 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
800 m 2:48.6 Praha - Jeseniova 11.10.2018
800 m 2:50.29 h Praha - Stromovka 11.01.2017
1000 m 3:53.12 h Praha-Stromovka 21.02.2018
1500 m 5:43.41 Praha - Jeseniova 16.05.2019
3000 m 12:28.97 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m překážek 11.6 Praha - Jeseniova 11.10.2018
60 m překážek 11.91 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m překážek 18.96 Praha - Jeseniova 04.09.2019
200 m překážek 38.52 Praha - Vokovice 28.05.2019
1500 m překážek 6:03.92 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0336 Praha - Jeseniova 16.05.2019
pětiboj 1113 Praha - Jeseniova 11.10.2018
čtyřboj 0246 Kolín 05.06.2017
hod diskem 1kg 25.09 Karlovy Vary 14.09.2019
hod oštěpem 500g 22.52 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod kriketovým míčkem 40.44 Praha-Stromovka 21.06.2018
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.05.2018
vrh koulí 3kg 06.65 h Praha-Stromovka 31.01.2018
skok daleký 3.89 Praha-Vinohrady 18.04.2018
skok vysoký 1.24 Rudná 18.09.2018
chůze dráha 3000 m 18:06.47 Praha - Eden 05.10.2019
Přespolní běh 0:07:03 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 5:43.41 Praha - Jeseniova 16.05.2019
60 m překážek 12.05 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek 18.96 Praha - Jeseniova 04.09.2019
200 m překážek 38.52 Praha - Vokovice 28.05.2019
1500 m překážek 6:03.92 Praha - Děkanka 13.06.2019
pohár rozhlasu 0336 Praha - Jeseniova 16.05.2019
hod diskem 1kg 25.09 Karlovy Vary 14.09.2019
chůze dráha 3000 m 18:06.47 Praha - Eden 05.10.2019
Přespolní běh 0:07:03 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) chůze 3000m/Žci Praha - Juliska 19:02.72
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze 3000m/Žci Praha - Eden 18:06.47
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze 3000m/Žci 7 Kolín 18:32.38
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) disk 1kg/Žci 13 Karlovy Vary 25.09
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) chůze 3000m/Žci Karlovy Vary 19:33.67
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze 3000m/Žci/F Praha - Eden 23:00.26
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Žci 15 Praha - Eden 22.39
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B02 5 Praha - Jeseniova 18.96
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) disk 1kg/Žci/F 8 Praha - Stromovka 24.20
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žci/B02 2 Praha - Stromovka 19.60
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m př./Žci/F 16 Praha - Děkanka 6:03.92
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) disk 1kg/Žci/F 16 Praha - Děkanka 21.60
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 200 m př./Žci/B01 5 Praha - Vokovice 38.52
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) disk 1kg/Žci 10 Praha - Vokovice 20.46
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) dálka/Žci Praha - Juliska NM
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 1500 m př./Žci/B02 9 Praha - Juliska 6:11.09
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) poharR/Žci 56 Praha - Jeseniova 0336
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) 1500 m/Žci/B02 7 Praha - Jeseniova 5:43.41
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žci 37 Praha - Vítkov 0:07:03
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B5 6 Praha - Stromovka 12.05