Karta atleta

Export do excelu
  • Damián Süsenbek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.1 Znojmo 17.05.2018
60 m 07.8 Znojmo 26.09.2019
300 m 46.10 h Praha - Strahov 20.01.2019
300 m 42.31 Vyškov 13.06.2020
800 m 2:51.6 Znojmo 11.09.2018
1000 m 3:40.7 Znojmo 12.06.2018
60 m překážek (0.76) 09.9 Znojmo 02.10.2018
200 m překážek (0.76) 29.41 Břeclav 27.06.2020
skok vysoký 1.78 h Praha - Stromovka 01.03.2020
skok vysoký 1.80 Břeclav 19.07.2020
skok daleký 5.33 Hodonín 15.06.2019
skok daleký 5.52 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
vrh koulí 3kg 09.54 Znojmo 26.09.2019
vrh koulí 4kg 11.73 Břeclav 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 48.24 Znojmo 02.10.2018
pohár rozhlasu 0949 Břeclav 17.05.2019
pětiboj 1779 Znojmo 02.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.8 Znojmo 26.09.2019
300 m 46.10 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok vysoký 1.72 Hodonín 15.06.2019
skok vysoký 1.73 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok daleký 5.21 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 5.33 Hodonín 15.06.2019
vrh koulí 3kg 09.54 Znojmo 26.09.2019
vrh koulí 4kg 10.41 Znojmo 06.06.2019
pohár rozhlasu 0949 Břeclav 17.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 11 Praha - Stromovka 1.73
02.10.2019 Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky (Atletický club Nové Zámky) skok vysoký/Žci Nové Zámky 1.70
02.10.2019 Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky (Atletický club Nové Zámky) skok daleký/Žci Nové Zámky 5.16
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo 1.60
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žci/F 5 Znojmo 09.54
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA Znojmo 07.8
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R04 1 Znojmo 07.8
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/KA 9 Kolín 1.64
30.07.2019 2. prázdninové úterý (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo 1.70
30.07.2019 2. prázdninové úterý (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/F Znojmo 08.1
30.07.2019 2. prázdninové úterý (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/M/F Znojmo DNS
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo DNS
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Žci/F Hodonín 1.72
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Žci/F 6 Hodonín 5.33
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Znojmo 08.0
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo 1.65
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA Znojmo 08.1
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Znojmo 10.41
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žci/F Vyškov DNS
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žci/F Vyškov DNS
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žci 15 Znojmo 4.85
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci 6 Znojmo 1.69
23.05.2019 II. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žci/F Znojmo DNS
23.05.2019 II. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žci/F Znojmo DNS
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) pohár rozhlasu/Žcm 6 Břeclav 0949
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok daleký/Žcm Břeclav 5.24
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok vysoký/Žcm Břeclav 1.67
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo 1.63
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Znojmo 09.10
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV chlapci (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) pohár rozhlasu/Žcm 6 Znojmo 0828
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV chlapci (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) skok daleký/Žcm Znojmo 4.82
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV chlapci (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) skok vysoký/Žcm Znojmo 1.62
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žci/F 3= Břeclav 1.55
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci/F 7 Břeclav 5.25
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci Znojmo 1.52
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žci Znojmo 5.07
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 11 Ostrava - Vítkovice 1.54
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 15 Ostrava - Vítkovice 5.08
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žci/F MS Praha - Strahov 5.21
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 46.10