Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Přibyl
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šťastná Michaela
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.84 h Kladno 30.01.2018
60 m 08.20 Slaný 24.05.2019
150 m 21.14 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.25 Kladno 14.06.2019
800 m 3:29.10 Kladno 06.10.2017
50 m překážek (0.76) 10.72 h Kladno 30.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.63 Kladno 06.10.2017
60 m překážek (0.84) 10.23 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok vysoký 1.20 h Kladno 30.01.2018
skok daleký 4.86 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.76 Kladno 28.04.2019
hod kriketovým míčkem 25.00 Kladno 06.10.2017
pohár rozhlasu 0721 Kladno 14.05.2019
pětiboj 0641 Kladno 06.10.2017
trojboj 0877 Kladno 17.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 Slaný 24.05.2019
150 m 21.14 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.25 Kladno 14.06.2019
60 m překážek (0.84) 10.23 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.86 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.76 Kladno 28.04.2019
pohár rozhlasu 0721 Kladno 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci 6 Beroun 4.72
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R03 5 Beroun 08.45
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno DNS
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 3 Kladno 20.25
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/FB 5 Slaný 08.29
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žci/F 11 Slaný 4.64
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R01 4 Slaný 08.20
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV pohár rozhlasu/Žci 40= Kladno 0721
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV skok daleký/Žci 32= Kladno 4.33
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV 60 m/Žci/B04 3 Kladno 08.36
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 4 Kladno 08.27
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 7 Kladno 5.02
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 6 Kladno 4.76
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 3 Kladno 08.50
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB 4 Kladno 08.31
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci/F 11 Praha - Strahov 4.86
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 2 Praha - Strahov 10.23
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B11 3 Praha - Strahov 21.14