Karta atleta

Export do excelu
  • Hollmann Jakub
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Michal Krčmář
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.76 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 23.52 Praha - Děkanka 20.06.2017
150 m 21.15 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 46.50 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:56.04 Praha - Kotlářka 18.05.2017
800 m 2:43.53 Praha - Radotín 20.06.2018
800 m 2:49.55 h Praha - Stromovka 11.01.2017
1000 m 3:14.41 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:37.53 h Praha - Stromovka 19.02.2017
60 m překážek 10.4 Praha - Přátelství 22.06.2018
60 m překážek 10.19 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 16.82 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 33.01 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
pohár rozhlasu 0004 Praha - Stadion mládeže 03.05.2018
pětiboj 1602 Praha - Přátelství 22.06.2018
devítiboj 2929 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 18.31 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod oštěpem 600g 25.82 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 41.18 Praha - Vokovice 07.06.2018
vrh koulí 4kg 06.84 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.84 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.83 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok o tyči 2.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.26 h Praha-Stromovka 21.02.2018
Přespolní běh 5:43 Praha-Džbán 27.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.76 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 21.15 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 46.50 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1000 m 3:14.41 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 10.19 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 16.82 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 33.01 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
devítiboj 2929 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 18.31 Praha - Vokovice 28.05.2019
hod oštěpem 600g 25.82 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 06.84 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.84 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.75 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok o tyči 2.10 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žci Praha - ZŠ Pošepného DNS
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 30 Praha - Juliska 2929
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B01 7 Praha - Juliska 3:14.41
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Žci 34 Praha - Juliska 16.58
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 24 Praha - Juliska 25.82
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žci/SB 12 Praha - Juliska 4.84
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Žci/SB 9= Praha - Juliska 2.10
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žci 31 Praha - Juliska 1.36
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B04 4 Praha - Juliska 16.82
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B05 6 Praha - Juliska 08.84
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Žci/SB 16 Praha - Juliska 06.84
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m př./M/B03 MS Praha - Podvinný Mlýn 33.01
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R19 5 Brno 09.06
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KE 15 Brno 4.62
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R6 Brno DNS
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 16 Praha - Eden 4.71
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B03 6 Praha - Eden 17.54
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B04 2 Praha - Eden 33.50
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci 5 Stará Boleslav 34.34
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci Stará Boleslav 17.77
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žci/B01 5 Praha - Stromovka 17.52
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci/F Praha - Stromovka NM
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) disk 1kg/Žci 12 Praha - Vokovice 18.31
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) oštěp 600g/Žci 16 Praha - Vokovice 18.17
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B03 Praha - Děkanka DNS
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci 19 Kolín 2.07
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R03 5 Kolín 09.03
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žci/F 17 Praha - Strahov 4.53
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R04 3 Praha - Strahov 10.37
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/FB Praha - Strahov 10.19
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 3 Praha - Stromovka 08.76
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B13 2 Praha - Stromovka 21.15
07.02.2019 Veřejné závody USK Praha (USK Praha) dálka/Žci Praha-Strahov 4.61
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R4 4 Praha-Juliska 08.91
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 5 Praha-Juliska 4.60
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Žci/B7 3 Praha-Strahov 21.91
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 12 Praha - Stromovka 4.75
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B11 3 Praha - Stromovka 46.50
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B17 2 Praha - Stromovka 08.94