Karta atleta

Export do excelu
  • Matura Štěpán
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Jana Sobčíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Ostrava - Vítkovice 27.9.2018
60 m 09.13 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 3:15.77 Ostrava- Vítkovice 26.4.2018
60 m překážek 10.35 Šumperk 7.10.2018
60 m překážek 09.63 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
100 m překážek 15.63 Znojmo 26.5.2019
200 m překážek 31.94 Třinec 6.6.2019
pětiboj 1104 Ostrava- Vítkovice 26.4.2018
hod kriketovým míčkem 24.00 Ostrava 3.5.2017
skok daleký 4.72 Frýdek-Místek 3.9.2019
skok daleký 4.54 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.30 Ostrava - Vítkovice 5.12.2017
skok vysoký 1.30 h Ostrava - Vítkovice 27.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 09.63 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
100 m překážek 15.63 Znojmo 26.5.2019
200 m překážek 31.94 Třinec 6.6.2019
skok daleký 4.72 Frýdek-Místek 3.9.2019
skok daleký 4.53 h Ostrava - Vítkovice 24.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/B02 MS Uherské Hradiště 15.96
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KF 14 Brno 4.41
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FD Brno 15.64
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R5 3 Brno 16.23
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m př./Žci/B02 2 Frýdek-Místek 16.02
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žci/F 9 Frýdek-Místek 4.72
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci/F Třinec DNF
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žci 6 Třinec 33.10
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci/B01 5 Třinec 15.94
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m př./Žci/B02 2 Třinec 31.94
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R03 4 Znojmo 15.63
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B04 3 Znojmo 32.72
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žci/B02 2 Opava 16.18
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 200 m př./Žci/B02 2 Opava 34.04
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 200 m př./Žci Ostrava - Vítkovice DNS
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 100 m př./Žci/B02 Ostrava - Vítkovice DNF
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 5 Ostrava - Vítkovice 09.63
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 16 Ostrava - Vítkovice 4.40
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žci/F 5 Ostrava 09.73
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žci/F Ostrava DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žci/R02 4 Ostrava 10.31
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 24 Ostrava - Vítkovice 4.33
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R04 5 Ostrava - Vítkovice 09.89
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 09.91
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M 14 Ostrava - Vítkovice 4.53
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R01 3 Ostrava - Vítkovice 10.02
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F02 12 Ostrava - Vítkovice 4.22
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 5 Ostrava - Vítkovice 09.85