Karta atleta

Export do excelu
  • Blažek Jakub
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Slatiňany
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.21 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 13.08 Trutnov 23.6.2019
150 m 19.61 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
200 m 26.52 Svitavy 1.9.2019
300 m 41.55 Svitavy 1.6.2019
300 m 44.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
400 m 60.7 Chrudim 2.6.2019
800 m 2:54.45 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
1500 m 6:04.46 Pardubice 6.9.2017
1 anglická míle 6:44.3 Slatiňany 21.10.2017
60 m překážek 12.21 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
pětiboj 1193 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod diskem 1kg 31.34 Litomyšl 26.5.2019
hod kriketovým míčkem 49.07 Svitavy 10.6.2018
skok daleký 3.85 Ústí nad Orlicí 12.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
60 m 08.61 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 13.08 Trutnov 23.6.2019
150 m 19.61 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
200 m 26.52 Svitavy 1.9.2019
300 m 41.55 Svitavy 1.6.2019
300 m 44.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
400 m 60.7 Chrudim 2.6.2019
hod diskem 1kg 31.34 Litomyšl 26.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1kg/Žci/F 4 Ústí nad Orlicí 27.21
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/R03 6 Ústí nad Orlicí 08.21
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žci/B02 2 Ústí nad Orlicí 19.61
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) 200 m/M/B02 5 Svitavy 26.52
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) 400 m/M/B03 3 Svitavy 61.50
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m/M/R02 7 Trutnov 13.08
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 400 m/M/B02 5 Trutnov 61.27
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) disk 1kg/Žci/F 10 Svitavy 21.68
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B05 2 Svitavy 43.13
02.06.2019 2.kolo KP mužů (Atletika Chrudim) 400 m/M/B03 4 Chrudim 60.7
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) disk 1kg/Žci Svitavy 29.99
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B02 1 Svitavy 41.55
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1kg/Žci 4 Litomyšl 31.34
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B04 2 Litomyšl 19.94
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/M/R04 4 Týniště nad Orlicí 13.36
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B03 5 Týniště nad Orlicí 61.02
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) disk 1kg/Žci Chrudim NM
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B03 4 Chrudim 08.50
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žci/B04 1 Chrudim 46.89
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žci/B01 3 Praha - Stromovka 44.16
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R01 8 Praha - Stromovka 08.61