Karta atleta

Export do excelu
  • Škrland Daniel
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 Beroun 01.09.2019
60 m 08.01 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 18.27 Beroun 01.09.2019
150 m 20.00 h Praha - Strahov 13.01.2019
300 m 42.30 Kladno 14.06.2019
800 m 3:03.94 h Praha - Strahov 18.02.2017
pohár rozhlasu 1481 Slaný 21.05.2019
hod oštěpem 500g 28.54 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 67.57 Slaný 21.05.2019
skok daleký 3.69 Beroun 15.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/R2 5 Kolín 18.47
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Beroun 07.73
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FB Beroun 07.75
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B02 1 Beroun 18.27
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 2 Kladno 07.88
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FA 4 Kladno 07.93
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 4 Kladno 42.30
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 1 Kladno 18.84
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/FA 5 Slaný 07.79
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B01 3 Slaný 18.36
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R02 2 Slaný 07.81
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žcm Slaný 1481
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) kriket/Žcm/J01 1 Slaný 67.57
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žcm/B04 1 Slaný 07.99
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R04 3 Kladno 08.19
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 2 Kladno 19.33
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B03 3 Kladno 43.47
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) kriket/Žcm Beroun 61.51
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) poharR/Žcm/F Beroun 1381
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 60 m/Žcm/B04 1 Beroun 07.6
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/FB Praha - Strahov 08.02
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Strahov 08.01
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B10 1 Praha - Strahov 20.00