Karta atleta

Export do excelu
  • Dan Vydra
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šťastná Michaela
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.10 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.78 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m 10.04 Beroun 30.09.2017
150 m 24.03 Kladno 21.05.2017
150 m 25.63 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 3:34.9 Slaný 14.05.2017
50 m překážek (0.84) 11.21 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 14.62 Slaný 14.05.2017
skok daleký 3.95 Slaný 14.05.2017
skok daleký 3.50 h Kladno 31.01.2019
vrh koulí 3kg 06.23 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 3kg 07.68 Kladno 21.06.2018
vrh koulí 4kg 07.60 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 4kg 07.38 Slaný 24.05.2019
hod diskem 1kg 19.19 Kladno 14.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.10 Beroun 30.09.2017
pohár rozhlasu 0000 Kladno 03.05.2018
pětiboj 0526 Slaný 14.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.19 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.84) 11.21 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.50 h Kladno 31.01.2019
vrh koulí 4kg 07.60 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 4kg 07.38 Slaný 24.05.2019
hod diskem 1kg 19.19 Kladno 14.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žci 8 Kladno-Sletiště 08:59
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci MS Kladno 07.36
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci MS Kladno 19.19
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 4kg/Žci/F 16 Slaný 07.38
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Slaný 18.14
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R01 Kladno DNS
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci Kladno DNS
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žci 10 Kladno 0:15:47
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B1 4 Kladno 08.4
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 8 Kladno 3.50
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R05 Praha - Strahov DNS
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B3 2 Kladno 08.19
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.84)/Žci/B3 3 Kladno 11.21
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kladno 07.60