Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Šmrha
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Konop Petr, Novák Miloslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 07.53 Karlovy Vary 30.05.2021
100 m 11.77 Praha - Eden 11.09.2021
150 m 18.37 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 17.59 Cheb 13.09.2021
200 m 24.80 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 23.26 Cheb 06.06.2021
300 m 38.02 h Praha - Stromovka 01.03.2020
300 m 36.36 Cheb 13.09.2021
400 m 51.74 h Ostrava 06.03.2021
400 m 51.22 Plzeň 06.07.2021
500 m 1:11.86 Chodov 23.07.2021
800 m 2:07.46 Karlovy Vary 14.09.2019
800 m 2:15.01 h Praha - Strahov 18.01.2020
1000 m 2:49.45 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:39.93 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.43 Plzeň 16.09.2018
60 m překážek (0.76) 10.24 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.84) 09.18 h Praha - Stromovka 14.12.2019
200 m překážek (0.76) 26.67 Třinec 20.09.2020
300 m překážek (0.84) 39.65 Praha - Eden 11.09.2021
skok daleký 3.80 h Praha - Stromovka 22.01.2017
skok daleký 5.06 Písek 31.08.2019
hod kriketovým míčkem 38.70 Mariánské Lázně 14.05.2018
pětiboj 1585 Mariánské Lázně 14.05.2018
sprintérský trojboj 1862 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 Chodov 05.05.2019
60 m 07.84 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 12.78 Karlovy Vary 08.05.2019
150 m 19.40 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 18.99 Nýřany 21.08.2019
200 m 25.16 Stříbro 25.08.2019
300 m 39.76 Nýřany 21.08.2019
300 m 38.82 h Praha-Stromovka 07.12.2019
400 m 57.33 Nýřany 19.05.2019
800 m 2:07.46 Karlovy Vary 14.09.2019
1000 m 2:49.45 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:39.93 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m překážek (0.84) 09.18 h Praha - Stromovka 14.12.2019
200 m překážek (0.76) 28.98 Stříbro 01.06.2019
skok daleký 5.06 Písek 31.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B04 5 Praha - Stromovka 09.18
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B03 6 Praha - Stromovka 2:49.45
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 2 Praha-Stromovka 07.84
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B3 2 Praha-Stromovka 38.82
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 09.49
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žci 4 Chodov 6:29
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/R3 5 Kolín 2:11.45
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/Žci Karlovy Vary 2:07.46
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 5 Karlovy Vary 29.32
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m překážek (0.76)/Žci Domažlice 28.99
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci 18 Písek 5.06
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R01 5 Písek 12.82
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/M/F Stříbro 2:09.71
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B03 2 Stříbro 25.16
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/M/F Nýřany 39.76
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žci/B01 1 Nýřany 18.99
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 1500 m/Žci/R2 9 Jablonec nad Nisou 4:39.93
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žci/F Stříbro 2:12.68
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Stříbro 28.98
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R05 3 Stříbro 08.21
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 400 m/M/B01 5 Nýřany 57.33
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R03 3 Nýřany 12.84
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/Dci 6 Karlovy Vary 2:12.48
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Dci/R05 5 Karlovy Vary 12.78
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/F 4 Chodov 08.07
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R01 3 Chodov 08.15
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žci Chodov 2:14.62
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žcm/B01 1 Karlovy Vary 08.17
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/B01 2 Karlovy Vary 12.87
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/B01 2 Karlovy Vary 25.88
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B01 5 Cheb 40.86
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B03 2 Cheb 08.17
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B04 1 Cheb 19.64
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Stromovka 41.22
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Stromovka 19.40
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Stromovka 10.22
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 MS Praha - Strahov 10.04
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 41.89