Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Červinka
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Lebedová Anna
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
60 m 07.74 Liberec 24.06.2020
100 m 12.01 Liberec 19.06.2020
150 m 18.27 Liberec 24.06.2020
200 m 24.83 Liberec 19.06.2020
300 m 40.00 h Jablonec nad Nisou 15.01.2020
300 m 38.75 Mladá Boleslav 27.05.2020
400 m 55.75 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
400 m 53.58 Mladá Boleslav 27.06.2020
500 m 1:28.06 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
600 m 1:37.01 Mladá Boleslav 24.04.2019
800 m 2:05.50 h Praha - Strahov 13.02.2020
800 m 2:02.34 Praha - Děkanka 21.06.2020
1000 m 3:01.1 Mladá Boleslav 16.05.2019
1000 m 2:45.84 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:31.01 Turnov 10.06.2020
60 m překážek (0.76) 10.77 Mladá Boleslav 19.09.2018
200 m překážek (0.76) 30.36 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok daleký 3.77 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
skok daleký 4.10 Turnov 07.06.2018
vrh koulí 3kg 05.56 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
hod kriketovým míčkem 31.22 Mladá Boleslav 13.06.2018
pohár rozhlasu 1202 Mladá Boleslav 17.05.2019
pětiboj 1226 Mladá Boleslav 14.06.2018
trojboj 0632 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
sprintérský trojboj 1832 Liberec 20.06.2020
Přespolní běh 0:07:02 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.06 Mladá Boleslav 20.06.2019
60 m 07.99 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
100 m 12.96 Mladá Boleslav 25.05.2019
200 m 26.16 Liberec 08.05.2019
300 m 40.99 Turnov 02.05.2019
300 m 40.60 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
400 m 59.18 Jičín 05.05.2019
500 m 1:28.06 h Jablonec nad Nisou 09.01.2019
600 m 1:37.01 Mladá Boleslav 24.04.2019
800 m 2:27.28 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 2:06.55 Kolín 20.09.2019
1000 m 3:01.1 Mladá Boleslav 16.05.2019
1000 m 2:45.84 h Praha - Stromovka 14.12.2019
200 m překážek (0.76) 30.36 Mladá Boleslav 09.09.2019
pohár rozhlasu 1202 Mladá Boleslav 17.05.2019
sprintérský trojboj 1384 Liberec 09.05.2019
Přespolní běh 0:07:02 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B03 4 Praha - Stromovka 2:45.84
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B3 3 Jablonec nad Nisou 40.60
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/FB Jablonec nad Nisou 07.99
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R1 3 Jablonec nad Nisou 08.00
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F 6 Praha - Eden 2:09.68
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 2 Praha - Eden 30.35
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/R2 4 Kolín 2:06.55
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F 8 Kolín 2:09.44
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Žci/F Pardubice 2:08.41
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 800 m/Žci Mladá Boleslav 2:07.81
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci Mladá Boleslav 30.36
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 800 m/Žci Zittau 2:08.19
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/M/F MS Mladá Boleslav 2:12.39
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žci/R01 2 Mladá Boleslav 08.06
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 60 m/Žci/FA 4 Mladá Boleslav 08.07
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 800 m/Žci Mladá Boleslav 2:14.70
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 2:12.55
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 200 m/Dci/B01 4 Mladá Boleslav 26.63
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/Dci/R01 7 Mladá Boleslav 12.96
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Žci/F Liberec 2:12.32
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 60 m/Žcm/B03 1 Mladá Boleslav 07.8
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) pohár rozhlasu/Žcm Mladá Boleslav 1202
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 1000 m/Žcm/B01 1 Mladá Boleslav 3:01.1
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M 25 Liberec 1384
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B05 3 Liberec 08.36
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B04 4 Liberec 13.34
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B04 4 Liberec 26.16
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 400 m/Dci/B01 7 Jičín 59.18
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žci/B01 1 Turnov 40.99
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žci/R03 2 Turnov 08.28
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žci/FB Turnov 08.22
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 600 m/M Mladá Boleslav 1:37.01
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/M/B03 4 Mladá Boleslav 08.21
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 57 Mladá Boleslav 11:47
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B 6 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:07:02
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 6 Jablonec nad Nisou 08.46
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/M/B5 2 Jablonec nad Nisou 43.64
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 2:27.28
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B06 3 Jablonec nad Nisou 08.37
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 300 m/M/B05 2 Jablonec nad Nisou 44.62
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 1:28.06
09.01.2019 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B05 3 Jablonec nad Nisou 08.28