Karta atleta

Export do excelu
  • Sádovský Jáchym
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér Martin Skřivánek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m 08.2 h Pardubice 27.2.2017
100 m 14.91 Litomyšl 28.7.2018
150 m 20.01 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
300 m 42.75 Svitavy 1.6.2019
800 m 2:33.31 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
800 m 2:37.21 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
1000 m 3:32.89 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
1500 m 5:12.47 Pardubice - Městský atletický stadion 7.5.2019
60 m překážek 11.35 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
100 m překážek 18.34 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
pohár rozhlasu 0629 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
pětiboj 1642 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
devítiboj 3078 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrhačský trojboj 1201 Pardubice 3.10.2019
vrhačský čtyřboj 1805 Pardubice 3.10.2019
hod diskem 0,75kg 26.76 Pardubice 8.10.2018
hod diskem 1kg 29.93 Svitavy 16.6.2019
hod kladivem 3kg 34.30 Litomyšl 17.9.2018
hod kladivem 4kg 49.95 Kolín 20.9.2019
hod oštěpem 500g 17.41 Pardubice 8.10.2018
hod oštěpem 600g 25.41 Pardubice 3.10.2019
hod kriketovým míčkem 48.36 Pardubice 18.10.2018
vrh koulí 3kg 12.05 Litomyšl 15.9.2018
vrh koulí 3kg 12.07 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
vrh koulí 4kg 12.65 Pardubice 3.10.2019
vrh koulí 4kg 10.80 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 4.50 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 5.14 h Pardubice 27.2.2017
skok o tyči 2.30 Litomyšl 26.5.2019
skok vysoký 1.44 Pardubice - Městský atletický stadion 21.5.2018
skok vysoký 1.45 h Pardubice 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.57 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
150 m 20.01 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
300 m 42.75 Svitavy 1.6.2019
800 m 2:38.08 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1000 m 3:32.89 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
1500 m 5:12.47 Pardubice - Městský atletický stadion 7.5.2019
100 m překážek 18.34 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
pohár rozhlasu 0609 Pardubice - Městský atletický stadion 7.5.2019
devítiboj 3078 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
vrhačský trojboj 1201 Pardubice 3.10.2019
vrhačský čtyřboj 1805 Pardubice 3.10.2019
hod diskem 1kg 29.93 Svitavy 16.6.2019
hod kladivem 4kg 49.95 Kolín 20.9.2019
hod oštěpem 600g 25.41 Pardubice 3.10.2019
vrh koulí 4kg 12.65 Pardubice 3.10.2019
vrh koulí 4kg 10.80 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 4.50 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok o tyči 2.30 Litomyšl 26.5.2019
skok vysoký 1.40 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.45 h Pardubice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) koule 4kg/Žci Pardubice 12.65
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) disk 1kg/Žci 5 Pardubice 22.56
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) oštěp 600g/Žci Pardubice 25.41
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) kladivo 4kg/Žci Pardubice 45.61
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) vrh. čtyř/Žci Pardubice 1805
03.10.2019 Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky (ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.) vrh. tr./Žci Pardubice 1201
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 4kg/Žci 5 Kolín 49.95
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) kladivo 4kg/Žci/F Ústí nad Orlicí 47.19
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žci/B05 4 Ústí nad Orlicí 20.01
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 4kg/Žci/F Svitavy 44.44
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) disk 1kg/Žci/F 4 Svitavy 29.93
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B03 3 Svitavy 43.92
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 4kg/Žci Svitavy 46.13
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) koule 4kg/Žci Svitavy 11.89
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B02 2 Svitavy 42.75
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 4kg/Žci Litomyšl 44.04
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/Žci 4 Litomyšl 2.30
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci 4 Litomyšl 11.82
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žci 31 Pardubice 0549
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 1500 m/Žci/B 12 Pardubice 5:21.52
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) koule 4kg/Žci/F 5 Pardubice 11.06
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) devítiboj/Žci Ústí nad Orlicí 3078
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci Ústí nad Orlicí 08.57
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1000 m/Žci Ústí nad Orlicí 3:32.89
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Žci Ústí nad Orlicí 18.34
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 1kg/Žci Ústí nad Orlicí 28.02
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Žci Ústí nad Orlicí 23.45
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Žci Ústí nad Orlicí 11.08
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žci Ústí nad Orlicí 4.50
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/Žci Ústí nad Orlicí 2.00
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žci Ústí nad Orlicí 1.40
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žci 21 Pardubice - Městský atletický stadion 0609
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 1500 m/Žci/B 3 Pardubice - Městský atletický stadion 5:12.47
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) koule 4kg/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 12.05
07.05.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci Pardubice 40.21
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) disk 1kg/Žci Chrudim 29.45
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 4kg/Žci Chrudim 11.44
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/Žci Pardubice 1.45
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) koule 4kg/Žci Pardubice 10.80
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 4kg/Žci 4 Praha - Stromovka 10.28
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 800 m/Žci/F 7 Praha - Stromovka 2:38.08