Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Auředník
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Halbich Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.58 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 07.61 Praha - Jeseniova 01.06.2020
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 19.89 Praha-Stromovka 21.06.2018
800 m 2:29.75 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
1000 m 3:15.52 Zlín 01.06.2019
1000 m 3:04.77 h Praha - Stromovka 08.02.2020
60 m překážek (0.76) 09.39 Praha - Eden 18.09.2018
60 m překážek (0.76) 09.33 h Praha - Strahov 09.12.2018
60 m překážek (0.84) 08.53 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.26 Praha - Juliska 21.05.2019
200 m překážek (0.76) 27.43 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.59 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.65 Praha - Jeseniova 08.06.2020
skok o tyči 3.40 h Praha - Stromovka 29.02.2020
skok o tyči 3.10 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.44 Zlín 01.06.2019
skok daleký 5.26 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 12.14 Praha - Jeseniova 03.09.2018
vrh koulí 3kg 11.77 h Praha - Strahov 09.12.2018
vrh koulí 4kg 12.45 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 12.50 Kolín 04.10.2020
hod diskem 1kg 35.44 Bílina 26.09.2020
hod oštěpem 500g 30.42 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 600g 38.61 Praha - Jeseniova 08.06.2020
hod kriketovým míčkem 51.12 Praha - Jeseniova 03.05.2018
pohár rozhlasu 1449 Olomouc 12.06.2018
pětiboj 2273 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
sedmiboj hala [Zci] 3856 h Praha - Stromovka 08.02.2020
devítiboj 4320 Zlín 01.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.77 Plzeň 11.06.2019
1000 m 3:15.52 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.84) 08.81 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.26 Praha - Juliska 21.05.2019
200 m překážek (0.76) 27.88 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok vysoký 1.51 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.98 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok daleký 5.44 Zlín 01.06.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.02.2019
vrh koulí 4kg 12.15 Karlovy Vary 14.09.2019
hod diskem 1kg 29.77 Zlín 31.05.2019
hod oštěpem 600g 30.78 Praha - Děkanka 04.05.2019
pohár rozhlasu 1213 Plzeň 11.06.2019
devítiboj 4320 Zlín 01.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 2 Praha - Stromovka 08.81
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Praha-Stromovka 08.99
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci Praha - Juliska DNF
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B01 Praha - Juliska DNS
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Praha - Juliska 15.09
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci 17 Praha - Juliska 26.11
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Juliska DNS
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/SB Praha - Juliska DNS
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci/SB Praha - Juliska DNS
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žci Praha - Juliska DNS
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B03 Praha - Juliska DNS
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci/SB Praha - Juliska DNS
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 Praha - Eden DNS
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 11 Praha - Eden 11.07
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 3 Praha - Eden 14.68
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 4 Kolín 15.06
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/R1 3 Kolín 27.92
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/FB 4 Kolín 28.08
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Karlovy Vary 14.75
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) vrh koulí 4kg/Žci 4 Karlovy Vary 12.15
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Karlovy Vary 28.15
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Praha - Eden 28.99
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Praha - Eden 14.83
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha - Eden 11.84
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Jeseniova 11.68
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Praha - Jeseniova 15.02
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Praha - Stromovka 14.84
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci/F 4 Praha - Stromovka 5.45
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 27.88
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA Praha - Děkanka 15.24
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/F 8 Praha - Děkanka 27.13
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R02 1 Praha - Děkanka 14.40
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žci 13 Plzeň 1213
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou vrh koulí 4kg/Žci 9 Plzeň 11.64
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žci/B03 3 Plzeň 07.77
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 10 Zlín 4320
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 6 Zlín 14.52
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 10 Zlín 29.77
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/Žci 11= Zlín 2.60
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 14 Zlín 28.25
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 4 Zlín 07.82
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žci 10 Zlín 5.44
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 11 Zlín 11.13
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žci 15 Zlín 1.51
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 11 Zlín 3:15.52
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Vokovice 07.90
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 200 m překážek (0.76)/Žci/B03 1 Praha - Vokovice 29.16
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žci 25 Praha - Kotlářka 0608
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Kotlářka 07.82
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Kotlářka 12.02
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci Praha - Juliska 2.55
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Praha - Juliska 14.26
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žci 25 Praha - Jeseniova 0560
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Jeseniova 11.23
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 14.99
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B01 6 Praha - Děkanka 3:28.59
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 15.15
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/J01 10 Praha - Děkanka 26.87
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/J01 4 Praha - Děkanka 30.78
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 4 Praha - Děkanka 10.83
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci 8 Praha - Děkanka 4.93
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci/J01 3 Praha - Děkanka 2.70
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci 13= Praha - Děkanka 1.39
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B02 4 Praha - Děkanka 08.12
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Jeseniova 11.15
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Praha - Jeseniova 15.15
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žci 20 Praha - Vítkov 0:06:27
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA 5 Praha - Strahov 09.24
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Strahov 11.66
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.84)/Žci/R03 2 Praha - Strahov 09.41
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci Jablonec nad Nisou 09.49
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 10.73
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha-Juliska 09.73
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha-Juliska 4.98