Karta atleta

Export do excelu
  • Auředník Jan
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 09.19 h Praha - Stromovka 15.2.2017
150 m 19.89 Praha-Stromovka 21.6.2018
150 m 22.26 h Praha - Stromovka 15.2.2017
800 m 2:29.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
1000 m 3:28.59 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 09.39 Praha - Eden 18.9.2018
60 m překážek 09.24 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 14.26 Praha - Juliska 21.5.2019
pohár rozhlasu 1449 Olomouc 12.6.2018
pětiboj 2273 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
devítiboj 3836 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1kg 26.87 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod oštěpem 500g 30.42 Praha - Jeseniova 3.9.2018
hod oštěpem 600g 30.78 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod kriketovým míčkem 51.12 Praha - Jeseniova 3.5.2018
vrh koulí 3kg 12.14 Praha - Jeseniova 3.9.2018
vrh koulí 3kg 11.77 h Praha - Strahov 9.12.2018
vrh koulí 4kg 12.02 Praha - Kotlářka 23.5.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 5.12 Olomouc 12.6.2018
skok daleký 4.98 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Děkanka 4.5.2019
Přespolní běh 0:04:05 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 Praha - Kotlářka 23.5.2019
1000 m 3:28.59 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 09.24 h Praha - Strahov 17.2.2019
100 m překážek 14.26 Praha - Juliska 21.5.2019
pohár rozhlasu 0608 Praha - Kotlářka 23.5.2019
devítiboj 3836 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 1kg 26.87 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod oštěpem 600g 30.78 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 4kg 12.02 Praha - Kotlářka 23.5.2019
vrh koulí 4kg 11.66 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 4.93 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok daleký 4.98 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok o tyči 2.70 Praha - Děkanka 4.5.2019
skok vysoký 1.39 Praha - Děkanka 4.5.2019
Přespolní běh 0:06:27 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žci 25 Praha - Kotlářka 0608
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Kotlářka 07.82
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) koule 4kg/Žci Praha - Kotlářka 12.02
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) tyč/Žci Praha - Juliska 2.55
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B01 2 Praha - Juliska 14.26
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) poharR/Žci 25 Praha - Jeseniova 0560
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) koule 4kg/Žci Praha - Jeseniova 11.23
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B01 4 Praha - Děkanka 14.99
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B01 6 Praha - Děkanka 3:28.59
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B01 4 Praha - Děkanka 15.15
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) disk 1kg/Žci/J01 10 Praha - Děkanka 26.87
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/J01 4 Praha - Děkanka 30.78
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci 4 Praha - Děkanka 10.83
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žci 8 Praha - Děkanka 4.93
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) tyč/Žci/J01 3 Praha - Děkanka 2.70
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žci 13= Praha - Děkanka 1.39
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B02 4 Praha - Děkanka 08.12
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 4kg/Žci Praha - Jeseniova 11.15
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B01 1 Praha - Jeseniova 15.15
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žci 20 Praha - Vítkov 0:06:27
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/FA 5 Praha - Strahov 09.24
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 4kg/Žci/F Praha - Strahov 11.66
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R03 2 Praha - Strahov 09.41
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m př./Žci Jablonec nad Nisou 09.49
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 10.73
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 1 Praha-Juliska 09.73
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci Praha-Juliska 4.98