Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Mozga
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Javůrek Pavel, Svoboda Ondřej
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m 07.82 h Praha - Stromovka 07.02.2020
150 m 18.17 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 18.01 Praha - Juliska 31.08.2020
300 m 38.51 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 38.35 h Praha - Stromovka 21.02.2020
600 m 1:50.46 Stará Boleslav 21.06.2017
800 m 2:39.41 Kladno 21.05.2017
800 m 2:17.77 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:01.00 Praha - Juliska 13.10.2019
1000 m 3:04.10 h Praha - Stromovka 08.02.2020
60 m překážek (0.76) 13.47 h Nymburk 05.03.2017
60 m překážek (0.84) 09.12 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.63 Praha - Děkanka 13.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.27 Praha - Eden 12.09.2020
skok vysoký 1.65 Praha - Stromovka 19.06.2019
skok vysoký 1.66 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok o tyči 3.21 h Praha - Stromovka 20.02.2020
skok o tyči 3.00 Praha - Eden 24.07.2020
skok daleký 5.92 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 6.03 Praha - Juliska 31.08.2020
vrh koulí 4kg 09.10 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 4kg 09.99 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 32.45 Praha - Přátelství 24.06.2020
hod oštěpem 600g 34.92 Praha - Juliska 01.06.2020
pohár rozhlasu 1415 Kolín 22.05.2018
sedmiboj hala [Zci] 3756 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
devítiboj 4488 Praha - Eden 25.07.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.09 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 07.74 Praha - Juliska 13.10.2019
150 m 18.99 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 18.43 Stará Boleslav 28.08.2019
300 m 40.08 h Ostrava 02.03.2019
300 m 38.51 Praha - Děkanka 13.06.2019
800 m 2:17.77 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:01.00 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.84) 09.17 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.84) 15.52 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 28.11 Praha - Děkanka 14.06.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 09.01.2019
skok vysoký 1.65 Praha - Stromovka 19.06.2019
skok o tyči 3.00 Praha - Juliska 05.09.2019
skok daleký 4.66 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 5.67 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 4kg 08.83 Praha - Juliska 03.10.2019
hod diskem 1kg 28.53 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 34.26 Praha - Juliska 05.09.2019
pohár rozhlasu 1193 Slaný 21.05.2019
devítiboj 4443 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 2:17.77
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 1 Praha-Stromovka 09.17
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 8 Praha - Juliska 4443
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci 13 Praha - Juliska 28.53
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci 14 Praha - Juliska 31.34
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci/SA 13 Praha - Juliska 08.73
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žci 8 Praha - Juliska 1.60
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 1 Praha - Juliska 15.52
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci/SA 7 Praha - Juliska 3.00
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Juliska 07.74
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/SA 4 Praha - Juliska 5.67
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B02 1 Praha - Juliska 3:01.00
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Juliska 08.83
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci Praha - Juliska 5.52
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/R3 3 Kolín 39.58
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/R5 2 Kolín 28.28
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M Praha - Juliska 2.90
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 38.93
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Praha - Eden 29.34
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Juliska 34.26
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M Praha - Juliska 3.00
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Stará Boleslav 29.06
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Stará Boleslav 18.43
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci/F Praha - Stromovka 1.65
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 6 Praha - Stromovka 07.97
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Praha - Děkanka 28.11
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 3 Praha - Děkanka 38.51
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 1 Praha - Vokovice 29.55
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) skok o tyči/Žci 4 Praha - Vokovice 2.45
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci 5 Praha - Juliska 2.40
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Juliska 07.93
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žcm 4 Slaný 1193
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 1000 m/Žcm/F Slaný 3:03.57
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žcm/B02 1 Slaný 07.99
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) pohár rozhlasu/Žcm Neratovice 1100
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 60 m/Žcm Neratovice 07.9
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 1000 m/Žcm/B02 1 Neratovice 3:08.9
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Děkanka 39.81
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/J01 12 Praha - Děkanka 25.03
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/J01 15 Praha - Děkanka 20.99
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 12 Praha - Děkanka 08.33
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci 13 Praha - Děkanka 4.68
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci/J01 15= Praha - Děkanka 2.10
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci 7 Praha - Děkanka 1.51
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B04 2 Praha - Děkanka 16.78
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B04 1 Praha - Děkanka 08.07
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B02 1 Praha - Děkanka 3:21.97
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci 10 Praha - Eden 21.84
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žci Praha - Vinohrady 1.58
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Žci Praha - Vinohrady 26.11
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/R3 4 Ostrava 40.08
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žci/B03 Praha - Stromovka DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 41.72
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 2 Praha - Stromovka 19.06
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B5 2 Praha-Juliska 10.30
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R8 1 Praha-Juliska 08.11
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 5 Praha - Stromovka 10.40
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 40.14
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci/F 15 Praha - Strahov 4.66
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Strahov 19.16
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 6 Praha - Stromovka 1.55
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 2 Praha - Stromovka 18.99
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 3 Praha - Stromovka 08.09