Karta atleta

Export do excelu
  • Horáček Petr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.38 h Ostrava 2.3.2019
150 m 16.55 Znojmo 26.5.2019
150 m 17.51 h Ostrava 2.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.16 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
60 m 07.38 h Ostrava 2.3.2019
150 m 16.55 Znojmo 26.5.2019
150 m 17.51 h Ostrava 2.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 07.33
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/S1 3 Jablonec nad Nisou 07.30
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.16
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žci/FA Hodonín 07.39
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Hodonín 17.06
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Hodonín 07.36
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žci/FA Vyškov 07.28
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žci/B01 1 Vyškov 16.91
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žci/R01 1 Vyškov 07.33
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA Znojmo 07.24
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Znojmo 16.55
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Znojmo 07.23
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/Žci/B01 1 Slavkov u Brna 07.31
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.34
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B01 1 Břeclav 17.52
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R01 1 Břeclav 07.44
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/B01 1 Brno 07.31
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 2 Ostrava 07.38
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 5 Ostrava 07.43
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R2 2 Ostrava 17.51
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.41
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Ostrava - Vítkovice 17.77
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Ostrava - Vítkovice 07.40
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 07.41
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Ostrava - Vítkovice 07.42
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 17.71