Karta atleta

Export do excelu
  • Škapa Jakub
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 08.47 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 24.83 h Ostrava 2.3.2016
300 m 44.55 Třinec 26.6.2019
500 m 1:19.7 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:42.9 Frýdek-Místek 10.4.2019
800 m 2:42.40 Frýdek-Místek 18.4.2018
1500 m 5:36.08 Opava 10.5.2018
1 anglická míle 5:45.5 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek 12.07 Frýdek-Místek 25.4.2018
60 m překážek 12.75 h Ostrava 3.2.2017
1500 m překážek 5:19.91 Třinec 18.6.2019
pohár rozhlasu 0826 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
pětiboj 1283 Frýdek-Místek 25.4.2018
hod oštěpem 500g 32.55 Ostrava-Martinov 20.5.2018
hod oštěpem 600g 30.80 Třinec 6.6.2019
hod kriketovým míčkem 60.26 Ostrava - Vítkovice 28.8.2018
vrh koulí 3kg 08.22 Opava 28.4.2018
vrh koulí 3kg 07.84 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
vrh koulí 4kg 08.19 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 4kg 07.40 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
skok daleký 4.72 Třinec 6.6.2019
skok daleký 4.55 h Ostrava 21.1.2018
skok vysoký 1.54 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
Přespolní běh 08:04 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 08.47 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 44.55 Třinec 26.6.2019
500 m 1:19.7 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:42.9 Frýdek-Místek 10.4.2019
1500 m překážek 5:19.91 Třinec 18.6.2019
pohár rozhlasu 0826 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
hod oštěpem 600g 30.80 Třinec 6.6.2019
vrh koulí 4kg 08.19 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 4kg 07.40 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
skok daleký 4.72 Třinec 6.6.2019
skok vysoký 1.54 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
skok vysoký 1.35 h Ostrava 9.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 600g/Žci/F 8 Frýdek-Místek 29.82
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žci/F 15 Frýdek-Místek 4.38
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 4kg/Žci/F 10 Frýdek-Místek 07.85
26.06.2019 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B01 4 Třinec 44.55
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 1500 m př./Žci/F 4 Třinec 5:19.91
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F 5 Třinec 4.99
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci/F 7 Třinec 28.52
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F 8 Třinec 4.72
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žci/F 9 Třinec 1.43
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci/F 11 Třinec 30.80
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žci 6 Frýdek-Místek 1:19.7
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žci Opava NM
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žci 11 Opava 1.45
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci 14 Opava 28.24
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) poharR/Žci 12 TJ Slezan Frýdek-Místek 0826
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) dálka/Žci/F TJ Slezan Frýdek-Místek 5.13
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek Kategorie III a IV (Maštalířová Klára, klaram@email.cz723973856) výška/Žci/F TJ Slezan Frýdek-Místek 1.54
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) výška/Žci 10= Ostrava - Vítkovice 1.48
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žci 12 Ostrava - Vítkovice 4.39
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) oštěp 600g/Žci 11 Ostrava - Vítkovice 30.66
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B01 4 Frýdek-Místek 08.52
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žci Frýdek-Místek 4.67
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Frýdek-Místek 08.19
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žci Frýdek-Místek 1.51
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žci 4 Frýdek-Místek 1:42.9
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) výška/Žci/F 15= Ostrava 1.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žci/F Ostrava NM
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žci/R02 5 Ostrava 08.66
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 24 Ostrava - Vítkovice 07.40
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F02 Ostrava - Vítkovice NM
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R05 4 Ostrava - Vítkovice 08.47