Karta atleta

Export do excelu
  • Slavíček Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Michal Esterka
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 Prostějov 23.04.2019
60 m 08.63 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 21.46 Hranice 21.06.2018
300 m 48.36 Prostějov 23.04.2019
800 m 2:32.09 Přerov 15.05.2018
800 m 2:33.95 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
1000 m 3:12.26 Olomouc 24.05.2018
1500 m 5:10.92 Olomouc 30.05.2018
1500 m 5:19.10 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek 11.98 Prostějov 02.05.2017
pohár rozhlasu 1311 Olomouc 24.05.2018
hod diskem 1kg 18.43 Šumperk 15.05.2019
hod oštěpem 600g 24.71 Přerov 19.06.2019
hod kriketovým míčkem 33.51 Šumperk 29.09.2016
vrh koulí 4kg 08.19 Olomouc 04.09.2019
skok daleký 4.50 Olomouc 24.05.2018
skok daleký 4.54 h Olomouc 18.01.2019
skok vysoký 1.20 Prostějov 21.09.2017
skok vysoký 1.25 h Prostějov - ZŠ J. Železného 19.12.2018
Přespolní běh 0:07:22 Prostějov - Kolářovy sady 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:43.42 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žci 14= Prostějov 1.25
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žci Olomouc DNF
04.12.2019 Mikulášský běh žactva a přípravek (Atletický klub Prostějov, z. s.) Přespolní běh/Žci 4 Prostějov 0:08:52
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci 6 Olomouc 4.19
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) koule 4kg/Žci Olomouc 08.19
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci Olomouc DNS
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/Žci/B Přerov DNS
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Žci 10 Přerov 24.71
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) poharR/Žcm 53= Šumperk 0000
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) disk 1kg/Žci/F 4 Šumperk 18.43
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 4kg/Žci/F 7 Šumperk 07.77
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 4kg/Žci/F 4 Prostějov 07.48
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žci/B02 4 Prostějov 08.83
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žci/B03 2 Prostějov 21.86
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žci/B03 2 Prostějov 48.36
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice DNF
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 4 Olomouc 2:34.40
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci 13 Olomouc 4.54
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R10 3 Ostrava - Vítkovice 08.63
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 5:25.60