Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Stehlík
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Malina Libor
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 3kg 10.07 Kladno 04.09.2018
vrh koulí 4kg 13.55 h Praha - Strahov 13.02.2020
vrh koulí 4kg 14.90 Třinec 20.09.2020
hod diskem 1kg 50.43 Třinec 19.09.2020
hod kladivem 4kg 34.66 Kladno 28.08.2020
hod oštěpem 500g 23.55 Kladno 04.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.57 Kladno 21.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 08.89 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 4kg 11.61 Praha - Eden 05.10.2019
hod diskem 1kg 40.55 Pardubice 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha - Eden 11.61
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci 8 Praha - Eden 34.07
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žci 9 Kladno-Sletiště 11:01
24.09.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci Kladno 11.00
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/KB 6 Kolín 38.65
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/F 7 Kolín 40.24
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Pardubice 11.53
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Pardubice 40.55
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Žci Beroun 37.99
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Beroun 11.40
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci Kladno 11.45
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci Kladno 36.24
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 4kg/Žci/F Slaný 11.22
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod diskem 1kg/Žci/F Slaný 36.25
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci Kladno DNS
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci Kladno 38.25
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci Kladno 34.71
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci 4 Kladno 10.33
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 10 Praha - Strahov 08.89