Karta atleta

Export do excelu
  • Budín Ondřej
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 Znojmo 10.5.2016
60 m 08.24 Třebíč 24.6.2018
150 m 20.55 Znojmo 28.5.2017
300 m 40.5 Znojmo 10.4.2018
600 m 1:32.1 Znojmo 17.5.2018
800 m 2:08.75 Břeclav 27.5.2018
800 m 2:03.20 h Praha - Strahov 20.1.2019
1000 m 2:59.1 Znojmo 12.6.2018
1500 m 4:28.2 Znojmo 11.4.2019
60 m překážek 10.6 Znojmo 2.10.2018
100 m překážek 23.23 Tábor 27.9.2018
pětiboj 2017 Znojmo 2.10.2018
čtyřboj 1336 Třebíč 24.6.2018
hod kriketovým míčkem 37.46 Znojmo 10.5.2017
skok daleký 5.10 Třebíč 28.9.2018
skok daleký 5.15 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
skok vysoký 1.45 Znojmo 12.6.2018
Přespolní běh 09:56 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.0 Znojmo 11.4.2019
300 m 42.80 Břeclav 4.5.2019
800 m 2:03.20 h Praha - Strahov 20.1.2019
1500 m 4:28.2 Znojmo 11.4.2019
skok daleký 4.62 Břeclav 4.5.2019
Přespolní běh 09:56 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F 15 Břeclav 4.62
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B03 3 Břeclav 42.80
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FA Znojmo 08.2
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Dci Znojmo 4:28.2
11.04.2019 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R02 1 Znojmo 08.0
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci Mladá Boleslav 09:56
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R3 1 Ostrava 2:06.08
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/F Ostrava 2:06.36
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:06.00
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 2:03.20