Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Greger
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Svoboda Ondřej
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.44 Stará Boleslav 28.08.2019
60 m 08.32 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 19.67 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 20.03 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 42.45 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 42.21 Praha - Přátelství 10.06.2020
800 m 2:50.76 Praha - Eden 20.06.2018
60 m překážek (0.76) 13.84 Praha - Eden 20.06.2017
60 m překážek (0.84) 11.45 h Praha - Juliska 06.02.2020
100 m překážek (0.84) 20.02 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok vysoký 1.14 Praha - Juliska 31.05.2018
skok daleký 4.73 Praha - Juliska 03.10.2019
vrh koulí 3kg 07.22 Praha - Eden 13.09.2018
hod diskem 1kg 22.51 Praha - Přátelství 24.06.2020
hod oštěpem 600g 27.27 Praha - Juliska 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 30.15 Praha - Eden 20.06.2018
pětiboj 0902 Praha - Juliska 26.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 08.44 Stará Boleslav 28.08.2019
150 m 20.21 Praha - Juliska 10.09.2019
150 m 20.58 h Praha - Strahov 14.12.2019
300 m 43.34 Praha - Eden 07.09.2019
300 m 43.07 h Praha - Strahov 14.12.2019
60 m překážek (0.84) 11.90 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek (0.84) 20.02 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.73 Praha - Juliska 03.10.2019
hod oštěpem 600g 24.20 Praha - Juliska 05.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žci/B05 2 Praha - Strahov 43.07
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 150 m/Žci/B07 2 Praha - Strahov 20.58
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci 4 Praha - Juliska 4.73
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B03 5 Praha - Juliska 08.52
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B03 2 Praha - Juliska 20.29
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B03 3 Praha - Juliska 20.21
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B03 1 Praha - Juliska 08.44
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci 14 Praha - Eden 20.87
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Eden 43.34
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci 4 Praha - Juliska 24.20
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žci/B02 6 Stará Boleslav 20.79
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci/B02 4 Stará Boleslav 08.44
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Vokovice 08.66
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 300 m/Žci/B02 2 Praha - Vokovice 44.87
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B06 4 Praha - Děkanka 45.01
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 3 Praha - Děkanka 20.02
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 4 Praha - Stromovka 08.70
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B20 3 Praha - Stromovka 21.00
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 11.90
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B15 1 Praha - Stromovka 46.12
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B9 2 Praha - Stromovka 21.76
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 7 Praha - Stromovka 08.96