Karta atleta

Export do excelu
  • Walter Tomáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Ondřej Svoboda
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Praha - Eden 13.09.2018
60 m 08.65 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.21 Praha - Stromovka 19.06.2019
150 m 21.44 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 40.41 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 43.92 h Praha-Stromovka 01.12.2018
800 m 2:44.26 Praha - Eden 27.04.2018
800 m 2:47.23 h Praha-Strahov 01.03.2018
1000 m 3:21.0 Praha - Stadion mládeže 07.05.2019
60 m překážek 10.53 Praha - Eden 13.09.2018
60 m překážek 10.24 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek 15.78 Praha - Eden 07.09.2019
200 m překážek 29.17 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 0765 Praha - Stadion mládeže 07.05.2019
pětiboj 1476 Praha - Eden 27.04.2018
hod oštěpem 600g 24.15 Praha - Juliska 05.09.2019
hod kriketovým míčkem 38.31 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 06.17 Praha - Eden 20.06.2018
vrh koulí 4kg 07.16 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 4.83 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 4.30 h Praha-Juliska 30.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.21 Praha - Stromovka 19.06.2019
300 m 40.41 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 44.06 h Praha - Stromovka 16.01.2019
1000 m 3:21.0 Praha - Stadion mládeže 07.05.2019
60 m překážek 10.24 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek 15.78 Praha - Eden 07.09.2019
200 m překážek 29.17 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 0765 Praha - Stadion mládeže 07.05.2019
hod oštěpem 600g 24.15 Praha - Juliska 05.09.2019
vrh koulí 4kg 07.16 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 4.83 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 4.30 h Praha-Juliska 30.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Žci Praha - Juliska 07.16
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) dálka/Žci Praha - Juliska 4.83
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/R4 8 Kolín 16.07
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/R1 4 Kolín 29.17
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B02 4 Praha - Juliska 40.88
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m př./M/B02 1 Praha - Juliska 30.36
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B03 1 Praha - Eden 15.78
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B02 1 Praha - Eden 29.91
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 5 Praha - Juliska 24.15
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Žci Stará Boleslav 16.06
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci/B01 4 Stará Boleslav 30.63
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci/F 9 Praha - Stromovka 4.78
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Stromovka 19.21
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B02 4 Praha - Děkanka 40.41
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B02 2 Praha - Děkanka 29.98
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 300 m/Žci/B01 4 Praha - Vokovice 40.88
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 200 m př./Žci/B02 2 Praha - Vokovice 31.24
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 300 m/Žci/B01 Praha - Juliska DNS
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Juliska 19.34
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B06 1 Praha - Děkanka 41.85
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B02 2 Praha - Děkanka 17.71
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) poharR/Žcm 5 Praha - Stadion mládeže 0765
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) 1000 m/Žcm/B 3 Praha - Stadion mládeže 3:21.0
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 6, Kategorie III (DDM Praha 6, krejci@ddmpraha.cz) dálka/Žcm Praha - Stadion mládeže 4.51
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B02 2 Praha - Jeseniova 17.31
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 08.65
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B15 Praha - Stromovka DNS
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B10 2 Praha-Juliska 10.79
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 13 Praha-Juliska 4.30
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B3 1 Praha - Stromovka 10.24
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B17 1 Praha - Stromovka 44.06