Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Polák
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Šťastná Michaela
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.25 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.11 Kladno 12.05.2019
60 m 08.05 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 19.35 Kladno 14.06.2019
150 m 19.52 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 44.39 Kladno 28.04.2019
800 m 3:22.4 Slaný 14.05.2017
50 m překážek (0.84) 09.38 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 11.14 Kladno 08.10.2018
skok daleký 3.67 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.55 Kladno 08.10.2018
vrh koulí 3kg 05.49 h Praha - Strahov 18.02.2017
vrh koulí 4kg 08.30 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0997 Kolín 22.05.2018
hod kriketovým míčkem 39.20 Kladno 08.10.2018
trojboj 0919 Kladno 16.06.2018
Přespolní běh 0:13:24 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.25 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.64 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.11 Kladno 12.05.2019
150 m 20.50 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 19.35 Kladno 14.06.2019
300 m 44.39 Kladno 28.04.2019
50 m překážek (0.84) 09.38 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 4kg 08.30 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0932 Slaný 21.05.2019
Přespolní běh 0:13:24 Kladno 14.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 5 Praha - Eden 19.47
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žci 5 Kladno-Sletiště 08:32
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žci/B03 8 Pardubice 19.50
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B04 4 Beroun 19.87
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 3 Kladno 08.13
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/FB Kladno 08.16
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 3 Kladno 19.35
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/FB 4 Slaný 08.13
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B01 5 Slaný 19.53
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R03 2 Slaný 08.11
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žcm 6 Slaný 0932
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žcm/B04 3 Slaný 08.17
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/F 8 Kladno 08.05
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R02 2 Kladno 08.11
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B04 4 Kladno 19.56
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 3 Kladno 44.39
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R04 6 Kladno 08.60
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žci 6 Kladno 0:13:24
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B1 1 Kladno 06.9
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci Kladno NM
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R02 5 Praha - Strahov 08.64
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B05 1 Praha - Strahov 20.50
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žci/B1 3 Kladno 07.25
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Kladno 09.38
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 4kg/Žci Kladno 08.30