Karta atleta

Export do excelu
  • Šulc Jan
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Veronika Kárníková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Praha - Juliska 17.09.2019
60 m 08.04 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 18.12 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 19.48 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 39.94 Praha - Eden 07.09.2019
300 m 43.04 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:06.59 Praha - Jeseniova 23.04.2018
800 m 2:51.01 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.12 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek 10.62 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m překážek 50.00 Praha - Eden 03.05.2019
pohár rozhlasu 0540 Praha - Eden 07.05.2019
pětiboj 1245 Praha - Eden 27.04.2018
hod oštěpem 600g 18.30 Praha - Eden 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.09 Praha - Eden 27.04.2018
vrh koulí 3kg 06.64 Praha - Vokovice 30.05.2018
skok daleký 4.50 Praha - Eden 07.05.2019
skok vysoký 1.32 Praha - Pekařka 17.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 Praha - Juliska 17.09.2019
60 m 08.08 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 18.12 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 19.48 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 39.94 Praha - Eden 07.09.2019
300 m 43.04 h Praha - Stromovka 16.01.2019
60 m překážek 11.31 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m překážek 50.00 Praha - Eden 03.05.2019
pohár rozhlasu 0540 Praha - Eden 07.05.2019
hod oštěpem 600g 18.30 Praha - Eden 03.05.2019
skok daleký 4.50 Praha - Eden 07.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B02 2 Praha - Juliska 07.63
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B02 1 Praha - Juliska 18.26
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 5 Praha - Eden 39.94
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 4 Praha - Eden 18.53
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Jeseniova 07.81
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 3 Praha - Eden 40.03
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 6 Praha - Eden 18.60
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Eden 07.61
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 2 Praha - Eden 18.30
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R05 2 Praha - Děkanka 07.75
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B02 1 Praha - Děkanka 18.12
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 4 Praha - Kotlářka 07.82
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 2 Praha - Kotlářka 40.32
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Eden 07.73
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 1 Praha - Eden 18.27
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 18.41
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Podvinný Mlýn 07.76
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B02 3 Praha - Děkanka 40.92
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B02 1 Praha - Děkanka 07.84
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žáci (Janeček Jiří, janecek@dumum.cz, 734760683) poharR/Žci 29 Praha - Eden 0540
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žáci (Janeček Jiří, janecek@dumum.cz, 734760683) dálka/Žci 10 Praha - Eden 4.50
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žáci (Janeček Jiří, janecek@dumum.cz, 734760683) 60 m/Žci Praha - Eden 08.07
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 13 Praha - Eden 18.30
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 3 Praha - Eden 50.00
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F01 12 Praha - Jeseniova 4.33
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B07 1 Praha - Jeseniova 07.87
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 6 Praha - Stromovka 08.23
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 2 Praha - Stromovka 19.77
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R13 1 Praha-Juliska 08.35
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B2 8 Praha - Stromovka 11.31
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B13 1 Praha - Stromovka 43.04
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 19.48
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 08.08