Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Adamík
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický školní klub Mazurská, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 09.70 Praha - Děkanka 21.05.2019
150 m 23.86 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 41.99 Vyškov 14.06.2017
300 m 55.7 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 53.16 Praha - Kotlářka 07.06.2017
800 m 2:52.41 Praha - Radotín 20.06.2018
800 m 2:57.21 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.70 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.67 Praha - Jeseniova 11.09.2018
60 m překážek (0.84) 11.92 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek (0.84) 20.21 Praha - Děkanka 21.05.2019
200 m překážek (0.76) 40.0 Praha - ZŠ Mazurská 11.06.2020
skok vysoký 1.13 Praha - Děkanka 31.05.2018
skok daleký 3.76 Praha - Vokovice 15.05.2018
skok daleký 3.56 h Praha - Stromovka 16.01.2019
vrh koulí 3kg 04.61 Praha-Mazurská 21.09.2017
vrh koulí 4kg 05.95 Praha - Kotlářka 07.09.2020
hod oštěpem 500g 15.19 Praha-Mazurská 25.06.2018
hod oštěpem 600g 18.14 Praha - Kotlářka 07.09.2020
hod kriketovým míčkem 23.07 Praha - Radotín 20.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 09.70 Praha - Děkanka 21.05.2019
150 m 23.86 h Praha - Stromovka 13.02.2019
800 m 2:57.21 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m překážek (0.84) 11.92 h Praha - Stromovka 16.01.2019
100 m překážek (0.84) 20.21 Praha - Děkanka 21.05.2019
skok daleký 3.56 h Praha - Stromovka 16.01.2019
skok daleký 3.71 Praha - Mazurská 09.09.2019
hod oštěpem 600g 13.12 Praha - Juliska 28.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok daleký/Žci Praha - Mazurská 3.71
09.09.2019 Finále C přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Žci 4 Praha - Mazurská 20.22
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 11 Praha - Juliska 13.12
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žci/B04 4 Praha - Juliska 09.37
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Praha - Děkanka 20.21
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B03 4 Praha - Děkanka 09.70
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Praha - Jeseniova 19.54
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B05 4 Praha - Jeseniova 09.68
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 3 Praha - Stromovka 09.50
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B13 4 Praha - Stromovka 23.86
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha-Juliska 12.43
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R1 4 Praha-Juliska 09.51
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B5 4 Praha - Stromovka 11.92
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 34 Praha - Stromovka 3.56
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 2:57.21
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B19 3 Praha - Stromovka 09.53