Karta atleta

Export do excelu
  • Čada Petr
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 Mladá Boleslav 19.6.2017
150 m 22.8 Jičín 7.6.2017
300 m 52.08 h Jablonec nad Nisou 18.2.2017
800 m 2:25.58 Jičín 17.6.2018
800 m 2:24.41 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
1000 m 2:54.52 Kolín 21.5.2019
1500 m 4:53.08 Jičín 5.5.2019
1500 m 4:43.00 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 10:26.57 Turnov 2.5.2019
60 m překážek 11.74 Mladá Boleslav 13.6.2018
pohár rozhlasu 0719 Kolín 21.5.2019
pětiboj 1194 Mladá Boleslav 13.6.2018
hod oštěpem 500g 19.58 Jičín 17.5.2018
hod kriketovým míčkem 38.70 Mladá Boleslav 13.6.2018
skok daleký 3.84 Mladá Boleslav 19.6.2017
skok vysoký 1.25 Mladá Boleslav 11.5.2018
Přespolní běh 0:06:42 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:54.52 Kolín 21.5.2019
1500 m 4:53.08 Jičín 5.5.2019
1500 m 4:43.00 h Ostrava 2.3.2019
3000 m 10:26.57 Turnov 2.5.2019
pohár rozhlasu 0719 Kolín 21.5.2019
Přespolní běh 0:06:42 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B01 1 Kolín 2:54.52
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm 14 Kolín 0719
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) poharR/Žcm 20 Mladá Boleslav 0642
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie III (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 1000 m/Žcm/B03 1 Mladá Boleslav 3:02.3
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 1500 m/Dci 5 Jičín 4:53.08
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 3000 m/Žci Turnov 10:26.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 17 Mladá Boleslav 10:44
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B 3 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:06:42
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci 9 Ostrava 4:43.00
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou 4:53.89
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 4:58.13