Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Benjamin
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Pavel Javůrek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Stromovka 19.6.2019
60 m 08.87 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 20.48 Praha - Stromovka 19.6.2019
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.30 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 44.83 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 1:57.70 Praha - Juliska 18.5.2017
800 m 2:24.85 Praha - Vokovice 28.5.2019
800 m 2:33.13 h Praha - Strahov 20.1.2018
1000 m 3:11.27 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
1000 m 3:13.86 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1500 m 4:55.11 Praha - Děkanka 9.5.2019
1500 m 4:55.3 h Praha - Strahov 17.2.2019
60 m překážek 11.70 Praha - Eden 27.4.2018
1500 m překážek 5:18.12 Praha - Juliska 21.5.2019
pohár rozhlasu 0037 Praha - Stadion mládeže 3.5.2018
pětiboj 1392 Praha - Eden 27.4.2018
hod kriketovým míčkem 40.11 Praha - Eden 27.4.2018
vrh koulí 3kg 06.61 Praha - Eden 20.6.2018
skok daleký 4.10 Praha - Juliska 15.5.2018
skok daleký 4.51 h Praha-Juliska 30.1.2019
skok vysoký 1.24 Rudná 18.9.2018
Přespolní běh 07:23 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Stromovka 19.6.2019
60 m 08.87 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 20.48 Praha - Stromovka 19.6.2019
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.30 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 44.83 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:24.85 Praha - Vokovice 28.5.2019
1500 m 4:55.11 Praha - Děkanka 9.5.2019
1500 m 4:55.3 h Praha - Strahov 17.2.2019
1500 m překážek 5:18.12 Praha - Juliska 21.5.2019
skok daleký 4.51 h Praha-Juliska 30.1.2019
Přespolní běh 11:23 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B03 1 Praha - Stromovka 08.62
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B04 4 Praha - Stromovka 20.48
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci/F 8 Praha - Děkanka 5:04.19
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 800 m/Žci 5 Praha - Vokovice 2:24.85
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 1500 m př./Žci/B02 3 Praha - Juliska 5:18.12
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 1500 m/Žci/B 9 Praha - Děkanka 4:55.11
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B05 4 Praha - Eden 44.30
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žci 5 Praha - Jeseniova 2:29.89
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 43 Mladá Boleslav 11:23
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci 15 Ostrava 5:04.30
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 1500 m/Žci/F Praha - Strahov 4:55.3
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B21 2 Praha - Stromovka 20.85
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R15 2 Praha-Juliska 08.87
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 9 Praha-Juliska 4.51
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B5 4 Praha - Stromovka 44.83
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 5:11.79
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 3 Praha - Stromovka 21.42
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 1 Praha - Stromovka 08.93