Karta atleta

Export do excelu
  • Urbánek Matyáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.9 Brno - ZŠ Laštůvkova 25.5.2018
60 m 09.24 Brno - Laštůvkova 27.4.2019
60 m 09.28 h Olomouc 18.1.2019
300 m 56.34 Blansko 8.6.2017
600 m 2:05.8 Brno - ZŠ Laštůvkova 1.6.2018
800 m 2:43.93 Blansko 30.9.2018
800 m 2:52.36 h Olomouc 25.1.2019
1500 m 5:37.91 Brno 14.6.2018
1500 m 5:26.25 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
50 m překážek 10.9 Brno - ZŠ Laštůvkova 15.6.2018
60 m překážek 12.42 Brno 14.6.2018
1500 m překážek 6:02.34 Blansko 28.4.2019
pětiboj 0828 Brno-Laštůvkova 23.5.2018
hod kriketovým míčkem 26.58 Brno 11.9.2017
vrh koulí 3kg 05.36 Brno – Královo Pole 11.5.2017
skok daleký 4.22 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.07 h Olomouc 18.1.2019
skok vysoký 1.20 h Brno - ZŠ Laštůvkova 11.12.2018
Přespolní běh 0:05:10 Brno-Sirotkova 11.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Brno - Laštůvkova 27.4.2019
60 m 09.28 h Olomouc 18.1.2019
800 m 2:46.82 Brno - Laštůvkova 27.4.2019
800 m 2:52.36 h Olomouc 25.1.2019
1500 m 6:21.56 Brno 12.5.2019
1500 m 5:26.25 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m překážek 6:02.34 Blansko 28.4.2019
skok daleký 4.22 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.07 h Olomouc 18.1.2019
skok vysoký 1.20 h Brno - ZŠ Laštůvkova 15.1.2019
Přespolní běh 12:10 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 1500 m/Žci/F Brno 6:21.56
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav DNS
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F 21 Břeclav 4.22
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 1500 m př./M/F Blansko 6:02.34
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 800 m/Žci Brno - Laštůvkova 2:46.82
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žci/R02 4 Brno - Laštůvkova 09.24
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 72 Mladá Boleslav 12:10
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/F 10 Ostrava - Vítkovice 5:26.25
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 12 Olomouc 2:52.36
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R08 4 Olomouc 09.46
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žci 17 Olomouc 4.07
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R06 3 Olomouc 09.28
15.01.2019 Nominační závod BYAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (BYAC Brno) výška/Žci 5 Brno - ZŠ Laštůvkova 1.20