Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Urbánek
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér: Kaňa Václav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 Brno - ZŠ Laštůvkova 18.06.2019
60 m 09.28 h Olomouc 18.01.2019
60 m 08.70 Vyškov 13.06.2020
300 m 56.34 Blansko 08.06.2017
600 m 2:05.8 Brno - ZŠ Laštůvkova 01.06.2018
800 m 2:29.07 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:30.07 Břeclav 27.06.2020
1500 m 5:26.25 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
1500 m 5:15.66 Hodonín 15.06.2019
3000 m 12:09.55 Znojmo 06.06.2020
50 m překážek 10.9 Brno - ZŠ Laštůvkova 15.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.42 Blansko 10.05.2018
1500 m překážek 5:46.14 Vyškov 13.06.2020
skok vysoký 1.25 h Brno - ZŠ Laštůvkova 11.12.2019
skok daleký 4.07 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 4.22 Břeclav 04.05.2019
vrh koulí 3kg 05.36 Brno – Královo Pole 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 26.58 Brno 11.09.2017
hod plným míčem 2kg 07.61 Brno - ZŠ Laštůvkova 20.06.2019
pětiboj 0828 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
Přespolní běh 0:05:10 Brno-Sirotkova 11.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.2 Brno - ZŠ Laštůvkova 18.06.2019
60 m 09.28 h Olomouc 18.01.2019
60 m 09.24 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
800 m 2:52.36 h Olomouc 25.01.2019
800 m 2:46.82 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
1500 m 5:26.25 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
1500 m 5:15.66 Hodonín 15.06.2019
1500 m překážek 5:58.57 Vyškov 01.06.2019
skok vysoký 1.25 h Brno - ZŠ Laštůvkova 11.12.2019
skok daleký 4.07 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 4.22 Břeclav 04.05.2019
hod plným míčem 2kg 07.61 Brno - ZŠ Laštůvkova 20.06.2019
Přespolní běh 0:09:37 Štrbské pleso 29.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2019 Nominační závod na Vánoční laťku Hády (žactvo) (BYAC Brno) skok vysoký/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 1.25
29.10.2019 Běh okolo Štrbského plesa (JAC Brno) Přespolní běh/M/B 9 Štrbské pleso 0:09:37
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci 12 Uherské Hradiště 5:45.07
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Brno - ZŠ Laštůvkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm Brno - ZŠ Laštůvkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) 60 m/Žcm Brno - ZŠ Laštůvkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) skok daleký/Žcm Brno - ZŠ Laštůvkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) 800 m/Žcm MS Brno - ZŠ Laštůvkova 2:51.6
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (BYAC Brno) pětiboj/Žcm Brno - ZŠ Laštůvkova DNF
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (BYAC Brno) hod plným míčem 2kg/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 07.61
19.06.2019 Netradiční závody 2.díl (BYAC Brno) skok daleký/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 2.10
18.06.2019 Netradiční závody 1.díl (BYAC Brno) 50 m/Žci Brno - ZŠ Laštůvkova 08.2
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Žci/F 6 Hodonín 5:15.66
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m překážek/Žci/B 6 Vyškov 5:58.57
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 1500 m/Žci/F Brno 6:21.56
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav DNS
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci/F 21 Břeclav 4.22
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 1500 m překážek/M/F Blansko 6:02.34
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 800 m/Žci Brno - Laštůvkova 2:46.82
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žci/R02 4 Brno - Laštůvkova 09.24
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 72 Mladá Boleslav 12:10
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/F 10 Ostrava - Vítkovice 5:26.25
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 12 Olomouc 2:52.36
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R08 4 Olomouc 09.46
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 17 Olomouc 4.07
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R06 3 Olomouc 09.28
15.01.2019 Nominační závod BYAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (BYAC Brno) skok vysoký/Žci 5 Brno - ZŠ Laštůvkova 1.20