Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Kopřiva
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Janeček Matúš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m 08.17 h Praha - Stromovka 07.02.2020
150 m 22.36 Praha - Eden 11.05.2018
150 m 20.14 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 50.28 Praha - Eden 11.05.2018
600 m 2:11.45 Praha-Stromovka 21.06.2016
800 m 2:50.11 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 3:00.7 Praha - Hrabákova 03.04.2019
1000 m 3:31.73 h Praha - Stromovka 08.02.2020
1000 m 3:36.42 Praha - Děkanka 14.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.29 Praha - Eden 11.05.2018
60 m překážek (0.84) 09.27 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.49 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.55 Praha - Jeseniova 08.06.2020
skok o tyči 2.70 h Praha - Strahov 31.01.2020
skok o tyči 2.60 Praha - Děkanka 13.06.2020
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok daleký 4.95 Praha - Děkanka 14.06.2020
vrh koulí 3kg 08.57 h Praha-Stromovka 21.02.2018
vrh koulí 3kg 09.64 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 4kg 11.60 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 4kg 11.38 Praha - Hrabákova 19.05.2020
hod diskem 1kg 47.21 Kolín 06.06.2020
hod kladivem 4kg 37.66 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod oštěpem 500g 32.91 Praha - Jeseniova 03.09.2018
hod oštěpem 600g 43.94 Praha - Děkanka 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 56.36 Praha - Jeseniova 11.09.2018
pětiboj 1304 Praha - Eden 27.04.2018
sedmiboj hala [Zci] 3256 h Praha - Stromovka 08.02.2020
devítiboj 4206 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrhačský trojboj 1774 Kolín 06.06.2020
vrhačský čtyřboj 2144 Kolín 06.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m 08.26 h Praha - Strahov 14.12.2019
800 m 2:50.11 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 3:00.7 Praha - Hrabákova 03.04.2019
1000 m 3:37.03 Praha - Juliska 13.10.2019
60 m překážek (0.84) 09.63 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.84) 16.29 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 13.10.2019
skok o tyči 2.50 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.61 h Praha - Strahov 14.12.2019
skok daleký 4.81 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 4kg 09.81 Praha - Juliska 13.10.2019
vrh koulí 4kg 10.90 h Praha-Stromovka 07.12.2019
hod diskem 1kg 35.03 Praha - Eden 07.09.2019
hod oštěpem 600g 41.62 Kolín 21.09.2019
devítiboj 3817 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) skok o tyči/Žci 4= Praha - Strahov 2.61
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 60 m/Žci/R05 4 Praha - Strahov 08.26
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Praha-Stromovka 10.90
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 5 Praha-Stromovka 09.63
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žci 32 Praha - ZŠ Pošepného 0:07:45
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 12 Praha - Juliska 3817
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci 8 Praha - Juliska 31.80
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci 5 Praha - Juliska 40.14
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci/SA 9 Praha - Juliska 09.81
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci/SB 4 Praha - Juliska 2.50
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žci 14 Praha - Juliska 1.54
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B04 2 Praha - Juliska 16.29
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B02 8 Praha - Juliska 08.29
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/SA 13 Praha - Juliska 4.81
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B02 15 Praha - Juliska 3:37.03
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/KB 12 Kolín 32.67
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci/KB 10 Kolín 41.62
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Eden 40.50
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha - Eden 35.03
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 5 Praha - Jeseniova 16.93
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci 8 Praha - Jeseniova 09.50
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Praha - Přátelství 29.70
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Přátelství 17.13
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/F 11 Praha - Děkanka 28.95
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/F 6 Praha - Děkanka 28.88
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Juliska 37.21
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) hod diskem 1kg/Žci 5 Praha - Juliska 26.32
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Praha - Děkanka 09.00
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 5 Praha - Děkanka 17.23
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci/F 9= Praha - Děkanka 1.46
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/F 7 Praha - Děkanka 33.35
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/J01 8 Praha - Děkanka 27.71
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/J01 3 Praha - Děkanka 30.80
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) vrh koulí 4kg/Žci 7 Praha - Děkanka 08.88
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci 15 Praha - Děkanka 4.50
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci/J01 12 Praha - Děkanka 2.10
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci 11 Praha - Děkanka 1.48
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 3 Praha - Děkanka 17.25
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B03 3 Praha - Děkanka 08.59
05.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B02 6 Praha - Děkanka 3:53.46
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žci Praha - Vinohrady 1.45
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Žci Praha - Vinohrady 23.14
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci 9 Praha - Jeseniova 08.84
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B03 2 Praha - Jeseniova 17.92
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žci Praha - Hrabákova 09.0
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žci Praha - Hrabákova 3:00.7
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Hrabákova 08.22
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 2 Praha - Strahov 10.46
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F 13 Praha - Strahov 08.00
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB 4 Praha - Strahov 10.44
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha - Stromovka 10.38
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 2:50.11
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 8 Praha - Stromovka 09.04
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 1 Praha - Stromovka 08.66