Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Nekoksa
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Nekoksová Marcela
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 h Olomouc 25.01.2019
60 m 08.97 Prostějov 23.04.2019
150 m 21.51 Prostějov 23.04.2019
300 m 47.26 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 46.00 Olomouc 08.05.2019
800 m 2:30.94 Šumperk 15.05.2019
800 m 2:33.81 h Olomouc 18.12.2019
1000 m 3:13.00 Plzeň 11.06.2019
1500 m 5:48.9 h Prostějov 06.12.2017
1500 m 4:57.20 Šumperk 16.06.2020
60 m překážek (0.76) 12.91 Přerov 15.05.2018
60 m překážek (0.84) 11.05 h Olomouc 17.01.2020
100 m překážek (0.84) 19.40 Šumperk 16.06.2020
1500 m překážek 5:33.45 Olomouc 03.06.2020
skok vysoký 1.36 Šumperk 07.10.2018
skok vysoký 1.30 h Olomouc 14.12.2018
skok daleký 3.91 Prostějov 04.09.2018
skok daleký 3.83 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 4kg 06.65 h Olomouc 18.01.2019
vrh koulí 4kg 06.70 Šumperk 15.05.2019
hod oštěpem 600g 19.36 Prostějov 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 32.75 Prostějov 21.09.2018
pohár rozhlasu 0543 Plzeň 11.06.2019
čtyřboj 1056 Prostějov 21.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 h Olomouc 25.01.2019
60 m 08.97 Prostějov 23.04.2019
150 m 21.51 Prostějov 23.04.2019
300 m 47.26 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 46.00 Olomouc 08.05.2019
800 m 2:30.94 Šumperk 15.05.2019
800 m 2:33.81 h Olomouc 18.12.2019
1000 m 3:13.00 Plzeň 11.06.2019
1500 m 5:16.28 Uherské Hradiště 15.09.2019
60 m překážek (0.84) 11.74 h Olomouc 18.01.2019
skok vysoký 1.28 Prostějov 07.05.2019
vrh koulí 4kg 06.65 h Olomouc 18.01.2019
vrh koulí 4kg 06.70 Šumperk 15.05.2019
hod oštěpem 600g 19.36 Prostějov 30.04.2019
pohár rozhlasu 0543 Plzeň 11.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žci 7 Olomouc 2:33.81
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci 10 Uherské Hradiště 5:16.28
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci 8 Olomouc 2:33.10
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žci/B02 5 Přerov 47.20
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žcm 37 Plzeň 0543
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 1000 m/Žcm/B02 3 Plzeň 3:13.00
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žcm 53= Šumperk 0000
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 1000 m/Žcm Šumperk DNF
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok vysoký/Žcm 18 Šumperk 1.26
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Šumperk 06.70
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žci/F 4 Šumperk 2:30.94
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B02 5 Olomouc 46.00
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) pohár rozhlasu/Žcm 12 Prostějov 0516
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) 1000 m/Žcm/B01 2 Prostějov 3:16.02
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) skok vysoký/Žcm 6= Prostějov 1.28
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žci 8 Prostějov 4.23
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Prostějov 06.48
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci 5 Prostějov 19.36
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žci/B01 4 Prostějov 21.51
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žci/B01 4 Prostějov 48.47
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žci/B05 3 Prostějov 08.97
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R03 3 Olomouc 11.91
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R08 2 Olomouc 08.97
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci 11 Olomouc 06.65
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R03 1 Olomouc 11.74
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB 4 Olomouc 11.86
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R07 3 Olomouc 09.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B06 2 Ostrava - Vítkovice 47.26