Karta atleta

Export do excelu
  • Špicl Matěj
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér Tomáš Pšenička
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.80 Stará Boleslav 21.08.2019
60 m 07.88 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 22.52 Kladno 21.05.2017
800 m 2:32.54 Nymburk 07.10.2018
800 m 2:31.87 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek 12.5 h Český Brod 13.01.2018
čtyřboj 1332 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 31.31 Kladno 04.09.2018
hod oštěpem 600g 38.73 Vlašim 08.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.05 Stará Boleslav 21.06.2017
vrh koulí 3kg 09.98 Kladno 04.09.2018
vrh koulí 3kg 08.86 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 4kg 09.16 Stará Boleslav 21.04.2019
vrh koulí 4kg 12.29 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.26 Brno 09.09.2019
skok daleký 5.54 h Český Brod 18.01.2020
skok vysoký 1.63 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.73 h Český Brod 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Strahov 31.01.2020
vrh koulí 4kg 12.29 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 5.54 h Český Brod 18.01.2020
skok vysoký 1.73 h Český Brod 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) výška/J 5 Praha - Strahov 1.68
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) dálka/J/S02 17 Praha - Strahov 5.14
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) koule 4kg/Žci 9 Praha - Strahov 10.69
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B02 3 Nymburk 08.35
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žci Nymburk 5.38
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žci/FB 8 Brno 1.63
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) koule 4kg/Žci/FB Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KE 2 Brno 5.26
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/FB 7 Brno 38.19
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) výška/Žci Vlašim 1.61
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) oštěp 600g/Žci Vlašim 38.73
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) dálka/Žci 5 Vlašim 5.08
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žci Stará Boleslav 08.80
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 35.24
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žci Stará Boleslav 4.68
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci Kladno 35.18
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci 5 Kladno 5.13
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci Kladno 1.57
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) výška/M/F 6 Stará Boleslav 1.60
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/M/F 9= Stará Boleslav 5.03
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 600g/Žci/F MS Stará Boleslav 38.22
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) výška/Žci/F Slaný 1.60
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žci/F Slaný 5.11
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) oštěp 600g/Žci/F 4 Slaný 34.79
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) výška/M/F 5 Stará Boleslav 1.60
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/M/F 10 Stará Boleslav 4.95
19.05.2019 3. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 600g/Žci/F Stará Boleslav 34.88
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci Kladno 1.61
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci 12 Kladno 4.66
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci Kladno 35.16
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci 5 Kladno 1.50
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žci Kladno 5.00
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci 4 Kladno 34.09
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) výška/M 3= Stará Boleslav 1.55
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) dálka/M 9 Stará Boleslav 4.84
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 35.49
21.04.2019 1. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) koule 4kg/Žci Stará Boleslav 09.16
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Žci 7 Jablonec nad Nisou 09.61
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci Jablonec nad Nisou 1.53
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 4kg/Žci/F MS Praha - Strahov 09.67
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žci/F MS Praha - Strahov 1.51