Karta atleta

Export do excelu
  • Kroužel Tomáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Tomáš Kroužel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.89 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
60 m 08.34 Kolín 1.6.2018
60 m 08.30 h Nymburk 9.12.2018
100 m 13.28 Nymburk 25.6.2018
150 m 19.65 Kolín 14.6.2019
150 m 21.23 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
200 m 27.77 Nymburk 25.6.2018
300 m 52.76 Nymburk 29.5.2016
300 m 51.19 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
600 m 1:43.72 Čáslav 22.6.2018
800 m 2:17.51 Kolín 14.6.2019
800 m 2:27.85 h Praha - Strahov 13.1.2019
1000 m 3:01.82 Kolín 1.5.2019
1500 m 4:59.08 Vlašim 26.4.2019
60 m překážek 10.02 Kolín 1.6.2018
60 m překážek 10.03 h Nymburk 2.12.2018
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.6.2019
sprintérský trojboj 1301 Nymburk 25.6.2018
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.5.2019
pětiboj 2092 Kolín 1.6.2018
trojboj 1467 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
hod oštěpem 500g 25.41 Nymburk 27.6.2018
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 50.92 Praha - Juliska 4.6.2018
vrh koulí 3kg 08.02 Nymburk 22.4.2018
vrh koulí 3kg 10.46 h Nymburk 2.12.2018
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.1.2019
skok daleký 4.63 Kolín 1.6.2018
skok daleký 4.53 h Nymburk 9.12.2018
skok vysoký 1.13 h Český Brod 19.2.2017
Přespolní běh 07:36 Dolní Dobrouč 24.3.2018
Přespolní běh mílaři 0:11:16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 Nymburk 14.5.2019
150 m 19.65 Kolín 14.6.2019
800 m 2:17.51 Kolín 14.6.2019
800 m 2:27.85 h Praha - Strahov 13.1.2019
1000 m 3:01.82 Kolín 1.5.2019
1500 m 4:59.08 Vlašim 26.4.2019
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.6.2019
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.5.2019
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.4.2019
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.1.2019
Přespolní běh 11:21 Mladá Boleslav 30.3.2019
Přespolní běh mílaři 0:11:16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M MS Pardubice 2:18.75
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 1500 m př./Žci/F MS Praha - Přátelství 5:24.32
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou DNS
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci Kolín 2:17.51
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B02 3 Kolín 19.65
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žci/B01 4 Čáslav 20.04
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žci/B01 3 Čáslav 2:19.21
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žcm Nymburk 1383
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žcm 2= Nymburk 08.00
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1000 m/Žcm Nymburk 3:10.80
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/F Kladno 2:19.54
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci 5 Kolín 24.02
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B02 3 Kolín 3:01.82
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci 4 Vlašim 4:59.08
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Žci 6 Vlašim 29.39
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 42 Mladá Boleslav 11:21
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) PBěh mílaři/M/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:11:16
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 4kg/Žci/F 14 Praha - Strahov 07.84
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci/B01 6 Praha - Strahov 2:27.85