Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kroužel
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Kroužel Tomáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.89 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m 08.30 h Nymburk 09.12.2018
60 m 08.06 Nymburk 04.10.2020
100 m 12.93 Nymburk 04.10.2020
150 m 21.23 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
150 m 19.20 Kolín 05.06.2020
200 m 26.18 Nymburk 01.06.2020
300 m 51.19 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
300 m 41.41 Nymburk 04.10.2020
600 m 1:43.72 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:14.60 h Praha - Strahov 31.01.2020
800 m 2:12.31 Třinec 19.09.2020
1000 m 3:01.82 Kolín 01.05.2019
1500 m 4:47.43 Kolín 22.09.2019
1500 m 4:46.90 h Praha - Stromovka 21.02.2020
3000 m 10:36.60 h Jablonec nad Nisou 15.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.02 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.76) 10.03 h Nymburk 02.12.2018
200 m překážek (0.76) 30.06 Kolín 05.06.2020
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok vysoký 1.13 h Český Brod 19.02.2017
skok daleký 4.63 Kolín 03.06.2018
skok daleký 4.58 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Nymburk 22.04.2018
vrh koulí 3kg 10.46 h Nymburk 02.12.2018
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 4kg 07.73 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 500g 25.41 Nymburk 27.06.2018
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 50.92 Praha - Juliska 04.06.2018
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.05.2019
pětiboj 2092 Kolín 03.06.2018
čtyřboj 2147 Nymburk 29.09.2019
trojboj 1467 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
sprintérský trojboj 1564 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Brno 10.09.2019
150 m 19.65 Kolín 14.06.2019
300 m 41.89 Brno 11.09.2019
800 m 2:15.34 Beroun 01.09.2019
800 m 2:16.75 h Praha - Strahov 14.12.2019
1000 m 3:01.82 Kolín 01.05.2019
1500 m 4:47.43 Kolín 22.09.2019
1500 m překážek 5:24.32 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok daleký 4.92 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 4.58 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 4kg 07.84 h Praha - Strahov 13.01.2019
vrh koulí 4kg 07.73 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 600g 29.39 Vlašim 26.04.2019
pohár rozhlasu 1383 Nymburk 14.05.2019
čtyřboj 2147 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 800 m/Žci/B02 2 Praha - Strahov 2:16.75
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žci/B02 2 Nymburk 08.29
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žci 8 Nymburk 4.58
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žci/B2 1 Nymburk 19.62
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žci 4 Nymburk 2:19.66
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žci 5 Nymburk 4.92
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Nymburk 07.73
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žci 4 Nymburk 2147
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci 16 Kolín 4:47.43
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R14 8 Brno 08.41
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žci/B10 8 Brno 41.89
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) vrh koulí 4kg/Žci/FB Brno DNS
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 1500 m/Žci/B3 9 Brno 4:52.66
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 800 m/Žci MS Mladá Boleslav 2:17.16
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci 4 Beroun 2:15.34
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M MS Pardubice 2:18.75
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 1500 m překážek/Žci/F MS Praha - Přátelství 5:24.32
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou DNS
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci Kolín 2:17.51
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B02 3 Kolín 19.65
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žci/B01 4 Čáslav 20.04
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žci/B01 3 Čáslav 2:19.21
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žcm Nymburk 1383
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žcm 2= Nymburk 08.00
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie III (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1000 m/Žcm Nymburk 3:10.80
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/F Kladno 2:19.54
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 5 Kolín 24.02
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B02 3 Kolín 3:01.82
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci 4 Vlašim 4:59.08
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Žci 6 Vlašim 29.39
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 42 Mladá Boleslav 11:21
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh mílaři/M/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:11:16
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 14 Praha - Strahov 07.84
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci/B01 6 Praha - Strahov 2:27.85