Karta atleta

Export do excelu
  • Charvát Matyáš
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Elite Sport Boskovice, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
600 m 2:02.3 h Brno-Nový Lískovec 12.1.2018
800 m 2:33.89 Břeclav 27.5.2018
800 m 2:24.04 h Ostrava 9.2.2019
1000 m 2:57.3 ASK Blansko 15.5.2019
1500 m 4:38.25 Břeclav 4.5.2019
1500 m 4:52.63 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
3000 m 11:54.07 Brno 7.8.2017
3000 m 10:41.97 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
pohár rozhlasu 0931 ASK Blansko 15.5.2019
vrh koulí 3kg 09.26 Břeclav 20.9.2018
vrh koulí 4kg 08.37 Břeclav 4.5.2019
vrh koulí 4kg 08.11 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.21 ASK Blansko 15.5.2019
Přespolní běh 07:53 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:24.04 h Ostrava 9.2.2019
1000 m 2:57.3 ASK Blansko 15.5.2019
1500 m 4:38.25 Břeclav 4.5.2019
1500 m 4:52.63 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
3000 m 10:41.97 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
pohár rozhlasu 0931 ASK Blansko 15.5.2019
vrh koulí 4kg 08.37 Břeclav 4.5.2019
vrh koulí 4kg 08.11 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.21 ASK Blansko 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) poharR/Žcm ASK Blansko 0931
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) 1000 m/Žcm ASK Blansko 2:57.3
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie III (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) dálka/Žcm 7= ASK Blansko 4.21
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 800 m/Žci Slavkov u Brna DNS
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 4:38.25
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci/F 9 Břeclav 08.37
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci Mladá Boleslav DNF
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci 13 Ostrava 10:54.49
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 4:53.11
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 12 Ostrava - Vítkovice 08.09
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 4kg/Žci/F 7 Ostrava 08.11
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žci/B01 5 Ostrava 2:24.04
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B02 12 Ostrava - Vítkovice 4:52.63
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 10:41.97
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B02 15 Ostrava - Vítkovice 10:56.66
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 23 Ostrava - Vítkovice 07.63
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci 5 Ostrava - Vítkovice 4:58.35