Karta atleta

Export do excelu
  • Kevin Škarda
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Kříž Štěpán
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.65 h Sokolov 02.12.2019
60 m 07.54 h Chemnitz 11.01.2020
60 m 07.51 Karlovy Vary 23.05.2020
100 m 12.54 Nýřany 19.05.2019
150 m 18.03 h Praha - Stromovka 29.02.2020
150 m 17.90 Karlovy Vary 23.05.2020
200 m 25.76 Stříbro 25.08.2019
200 m 24.72 h Chemnitz 11.01.2020
300 m 41.22 Karlovy Vary 20.04.2019
800 m 3:03.68 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.44 h Praha - Stromovka 20.01.2018
60 m překážek (0.76) 12.59 Mariánské Lázně 14.05.2018
skok daleký 3.63 Mariánské Lázně 14.05.2018
hod oštěpem 500g 21.79 Bílina 30.09.2017
hod kriketovým míčkem 50.50 Mariánské Lázně 14.05.2018
Přespolní běh 0:02:13 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.65 h Sokolov 02.12.2019
60 m 08.02 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 07.79 Stříbro 01.06.2019
100 m 12.54 Nýřany 19.05.2019
150 m 19.37 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 18.70 Stříbro 01.06.2019
200 m 25.76 Stříbro 25.08.2019
300 m 41.22 Karlovy Vary 20.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2019 Mikulášské závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/M/B03 1 Sokolov 06.65
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R03 4 Karlovy Vary 07.81
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 150 m/Žci/B02 5 Karlovy Vary 18.95
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žci/B01 4 Ostrov 07.82
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žci/B01 2 Ostrov 18.82
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/J 5 Písek 12.70
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B02 2 Písek 26.28
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FB Stříbro 12.59
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R04 3 Stříbro 12.59
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B03 3 Stříbro 25.76
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M Bílina DNF
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B05 5 Bílina 07.88
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B06 3 Bílina 12.59
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žci 4 Karlovy Vary 07.83
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R04 6 Plzeň 12.91
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B02 5 Plzeň 26.09
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/F Stříbro 07.79
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B02 3 Stříbro 18.70
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R04 1 Stříbro 07.79
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/M/R04 5 Nýřany 12.54
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/J/R02 5 Karlovy Vary 12.81
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/J/B02 3 Karlovy Vary 26.27
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žci/B01 1 Karlovy Vary 07.85
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žci/B02 2 Karlovy Vary 26.59
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B03 1 Cheb 07.97
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B03 2 Cheb 19.31
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/M/B01 6 Karlovy Vary 07.98
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/M/B01 6 Karlovy Vary 41.22
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R04 MS Praha - Stromovka 08.14
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B06 MS Praha - Stromovka 19.57
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B14 1 Praha - Stromovka 08.16
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 3 Praha - Stromovka 19.64
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žci/B01 2 Praha - Stromovka 19.37
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B01 3 Praha - Stromovka 08.05
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R06 MS Praha - Strahov 08.02
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 19.72