Karta atleta

Export do excelu
  • Jonas Ben Abdellatif
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.81 h Sokolov 02.12.2019
60 m 09.32 Karlovy Vary 25.04.2018
100 m 15.97 Karlovy Vary 01.05.2016
200 m 31.22 Karlovy Vary 01.05.2017
300 m 46.83 Plzeň 16.09.2018
500 m 1:25.95 Cheb 27.04.2019
600 m 1:45.89 Karlovy Vary 01.06.2020
800 m 2:28.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:25.88 Karlovy Vary 13.06.2019
1000 m 3:13.33 Karlovy Vary 01.05.2019
1500 m 5:13.59 Nýřany 22.06.2019
60 m překážek (0.76) 12.11 Chodov 29.04.2017
60 m překážek (0.76) 11.46 h Praha - Stromovka 20.01.2018
skok vysoký 1.40 h Stříbro 27.11.2019
skok vysoký 1.47 Karlovy Vary 17.06.2020
skok daleký 4.48 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 4.66 Karlovy Vary 17.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.75 Cheb 27.04.2019
pohár rozhlasu 0747 Ostrov 15.05.2019
pětiboj 1089 Mariánské Lázně 10.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.81 h Sokolov 02.12.2019
500 m 1:25.95 Cheb 27.04.2019
600 m 1:46.27 Karlovy Vary 20.04.2019
800 m 2:28.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:25.88 Karlovy Vary 13.06.2019
1000 m 3:13.33 Karlovy Vary 01.05.2019
1500 m 5:13.59 Nýřany 22.06.2019
skok vysoký 1.35 Ostrov 15.05.2019
skok vysoký 1.40 h Stříbro 27.11.2019
skok daleký 4.48 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 4.40 Stříbro 01.06.2019
hod kriketovým míčkem 40.75 Cheb 27.04.2019
pohár rozhlasu 0747 Ostrov 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod AK2 KV (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/M Karlovy Vary NM
31.12.2019 Testovací závod AK2 KV (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/M Karlovy Vary NM
02.12.2019 Mikulášské závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 50 m/M/B06 2 Sokolov 07.81
02.12.2019 Mikulášské závody (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/M 11 Sokolov 4.68
27.11.2019 Stříbrská laťka (TJ Baník Stříbro ) skok vysoký/Žci 4= Stříbro 1.40
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok daleký/Žci Karlovy Vary NM
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 800 m/Žci 11 Karlovy Vary 2:34.62
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žci 5 Ostrov 4.35
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 1500 m/Žci/F 6 Ostrov 5:28.14
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 1500 m/M/F 4 Nýřany 5:13.59
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 19 Nýřany 3.79
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 800 m/Žci Karlovy Vary 2:25.88
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žci 7 Karlovy Vary 4.48
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M MS Plzeň 2:27.19
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/M MS Plzeň 4.33
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žci/F 7 Stříbro 2:26.41
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci/F 10 Stříbro 4.40
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dci/F 7 Písek 2:27.08
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/M 21 Nýřany 4.41
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 1500 m/M/F 16 Nýřany 5:17.88
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie III (Drahorádová Eva, eva.drahoradova@1zsostrov.cz, 792231418) pohár rozhlasu/Žcm 8 Ostrov 0747
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie III (Drahorádová Eva, eva.drahoradova@1zsostrov.cz, 792231418) 1000 m/Žcm/R01 1 Ostrov 3:22.1
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie III (Drahorádová Eva, eva.drahoradova@1zsostrov.cz, 792231418) skok vysoký/Žcm 3= Ostrov 1.35
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) skok daleký/J 4 Karlovy Vary 4.37
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 800 m/J 6 Karlovy Vary 2:28.01
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žci 5 Chodov 2:26.72
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/Žci/F Karlovy Vary 3:13.33
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Žci 5 Karlovy Vary 4.45
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) skok vysoký/Žci Karlovy Vary DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Cheb 40.75
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/M 11 Cheb 1:25.95
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 600 m/Žci Karlovy Vary 1:46.27
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 55 Mladá Boleslav 11:46
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 800 m/Žci/F Praha - Stromovka 2:28.81
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Žci 6 Praha - Stromovka 4.48
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/Žci 5 Praha - Stromovka 1.35
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 2:30.89
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žci/F MS Praha - Strahov 4.47
02.01.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary ve skoku dalekém (uzavřené) (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žci 4 Sokolov 4.45