Karta atleta

Export do excelu
  • Wolf Matěj
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.87 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 08.11 Liberec 23.5.2019
60 m 08.36 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
100 m 13.80 Liberec 8.5.2019
150 m 19.70 Liberec 23.5.2019
150 m 20.85 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
200 m 28.10 Liberec 8.5.2019
300 m 54.50 h Jablonec nad Nisou 17.3.2018
800 m 3:14.65 Liberec 13.9.2018
60 m překážek 13.31 Liberec 13.9.2018
100 m překážek 18.11 Turnov 2.5.2019
sprintérský trojboj 1150 Liberec 8.5.2019
pětiboj 0829 Liberec 13.9.2018
trojboj 0654 h Jablonec nad Nisou 2.2.2018
hod oštěpem 500g 19.60 Jičín 17.6.2018
hod kriketovým míčkem 29.57 Liberec 13.9.2018
vrh koulí 3kg 08.94 Turnov 30.9.2018
vrh koulí 3kg 08.32 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
skok daleký 3.20 Česká Lípa 12.5.2018
skok daleký 3.65 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 Liberec 23.5.2019
60 m 08.36 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
100 m 13.80 Liberec 8.5.2019
150 m 19.70 Liberec 23.5.2019
150 m 20.85 h Jablonec nad Nisou 20.2.2019
200 m 28.10 Liberec 8.5.2019
100 m překážek 18.11 Turnov 2.5.2019
sprintérský trojboj 1150 Liberec 8.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/FA 5 Liberec 08.14
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m př./Žci/F Liberec 19.83
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Liberec 08.11
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/Žci/B03 2 Liberec 19.70
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 28 Liberec 1150
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B03 7 Liberec 08.44
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B04 5 Liberec 13.80
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B05 2 Liberec 28.10
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žci/R01 2 Turnov 08.13
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 60 m/Žci/FA 6 Turnov 08.33
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 100 m př./Žci 6 Turnov 18.11
25.04.2019 Okresní přebor v atletice (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Žci Liberec 08.35
25.04.2019 Okresní přebor v atletice (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/M Liberec 20.19
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 5 Jablonec nad Nisou 08.36
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 150 m/M/B5 4 Jablonec nad Nisou 20.85
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R04 3 Jablonec nad Nisou 08.54
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B02 4 Jablonec nad Nisou 21.11