Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Pícha
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér: Süssnerová Veronika
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.53 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
60 m 07.74 h Praha - Stromovka 07.02.2020
60 m 07.52 Liberec 11.07.2020
100 m 12.32 Jablonec nad Nisou 28.06.2020
150 m 18.95 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
150 m 18.01 Rumburk 12.09.2020
200 m 26.50 Liberec 08.05.2019
300 m 43.95 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
300 m 42.16 Mladá Boleslav 09.09.2019
800 m 2:37.99 Česká Lípa 12.05.2018
1000 m 3:00.42 h Praha - Stromovka 08.02.2020
1000 m 2:57.82 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76) 10.22 Kolín 03.06.2018
60 m překážek (0.84) 09.21 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.83 Praha - Eden 24.07.2020
200 m překážek (0.76) 33.50 Jablonec nad Nisou 24.05.2018
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.62 Praha - Eden 25.07.2020
skok o tyči 3.15 h Praha - Stromovka 29.02.2020
skok o tyči 3.40 Rumburk 12.09.2020
skok daleký 5.46 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.77 Praha - Eden 25.07.2020
trojskok 11.60 Mladá Boleslav 30.08.2020
vrh koulí 3kg 07.65 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
vrh koulí 3kg 09.68 Varnsdorf 19.09.2018
vrh koulí 4kg 09.79 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 4kg 11.63 Praha - Eden 25.07.2020
hod diskem 1kg 33.75 Rumburk 23.06.2020
hod oštěpem 500g 25.85 Jablonné v Podještědí 07.06.2018
hod oštěpem 600g 41.58 Praha - Eden 24.07.2020
hod kriketovým míčkem 56.39 Turnov 30.09.2018
hod plným míčem 1kg 08.10 h Jablonec nad Nisou 29.01.2016
pětiboj 1870 Česká Lípa 12.05.2018
sedmiboj hala [Zci] 3544 h Praha - Stromovka 08.02.2020
trojboj 1519 h Jablonec nad Nisou 03.12.2016
devítiboj 4983 Praha - Eden 25.07.2020
sprintérský trojboj 1332 Liberec 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
60 m 07.95 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
100 m 13.48 Liberec 08.05.2019
150 m 20.40 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
150 m 19.24 Jablonec nad Nisou 15.06.2019
200 m 26.50 Liberec 08.05.2019
300 m 42.16 Mladá Boleslav 09.09.2019
300 m 44.19 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
1000 m 3:33.64 Rumburk 12.05.2019
100 m překážek (0.84) 18.90 Rumburk 11.05.2019
skok vysoký 1.40 h Jablonné v Podještědí 09.02.2019
skok vysoký 1.35 Rumburk 12.05.2019
skok o tyči 2.60 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok daleký 4.30 Rumburk 12.05.2019
skok daleký 5.29 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
vrh koulí 4kg 08.56 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 4kg 08.20 Rumburk 12.05.2019
hod diskem 1kg 20.38 Rumburk 11.05.2019
hod oštěpem 600g 22.65 Rumburk 11.05.2019
devítiboj 2710 Rumburk 12.05.2019
sprintérský trojboj 1332 Liberec 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B7 3 Jablonec nad Nisou 44.19
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/FB 4 Jablonec nad Nisou 08.01
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R2 3 Jablonec nad Nisou 07.95
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 6 Jablonec nad Nisou 5.29
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok o tyči/M/F 9 Děčín 2.40
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) skok o tyči/Žci 5 Mladá Boleslav 2.60
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 300 m/Žci/B01 4 Mladá Boleslav 42.16
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žci/B01 6 Mladá Boleslav 19.32
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) skok o tyči/Žci Zittau 2.40
25.08.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M 6 Jablonec nad Nisou 2.40
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M Bílina DNS
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B06 Bílina DNS
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B07 Bílina DNS
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (AC Česká Lípa) skok o tyči/M 9 Česká Lípa 2.60
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) skok o tyči/Žci 5 Česká Lípa 2.40
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 150 m/Žci/B01 3 Česká Lípa 18.88
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žci/R04 2 Česká Lípa 08.14
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 60 m/Žci/FB Česká Lípa 08.28
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F 7 Jablonec nad Nisou 08.23
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B01 7 Jablonec nad Nisou 19.24
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žci 4 Jablonec nad Nisou 2.30
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R03 3 Jablonec nad Nisou 08.00
09.06.2019 2.kolo KPD LKAS mužů a žen (AC Slovan Liberec, z.s.) skok o tyči/M 10= Liberec 2.20
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok o tyči/Žci Rumburk 2.20
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Rumburk 08.23
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m/Žci/FB Rumburk 08.26
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Rumburk 19.44
19.05.2019 1. kolo KPD mužů a žen (AC Jablonec nad Nisou, z.s.) 1500 m/M Jablonec nad Nisou DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mužů a žen (AC Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/M/B03 5 Jablonec nad Nisou 13.63
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) devítiboj/Žci 6 Rumburk 2710
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 1000 m/Žci 6 Rumburk 3:33.64
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod diskem 1kg/Žci 7 Rumburk 20.38
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod oštěpem 600g/Žci 8 Rumburk 22.65
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) vrh koulí 4kg/Žci 7 Rumburk 08.20
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok daleký/Žci 6 Rumburk 4.30
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok o tyči/Žci 4 Rumburk 2.30
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok vysoký/Žci 6 Rumburk 1.35
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Rumburk 18.90
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m/Žci/B02 3 Rumburk 08.47
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M 26 Liberec 1332
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B05 4 Liberec 08.37
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B05 1 Liberec 13.48
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B04 5 Liberec 26.50
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/FA 5 Jablonec nad Nisou 08.39
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Jablonec nad Nisou 08.20
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B02 2 Jablonec nad Nisou 43.20
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B 16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:07:27
09.02.2019 Jablonská laťka 2019 (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) skok vysoký/Žci Jablonné v Podještědí 1.40
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 9 Jablonec nad Nisou 08.56
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R03 1 Jablonec nad Nisou 08.30
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B03 1 Jablonec nad Nisou 20.40
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B3 4 Jablonec nad Nisou 08.37
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 11 Jablonec nad Nisou 4.54
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 22 Jablonec nad Nisou 08.14
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žci Jablonec nad Nisou DNS
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci Jablonec nad Nisou DNF
06.01.2019 Českolipský Kvakoš (AC Česká Lípa) skok vysoký/Žci/F 5 Česká Lípa 1.40