Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Hanáček
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Ressler Ivan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.40 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 07.90 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 08.01 Uherské Hradiště 28.05.2020
150 m 18.91 Zlín 24.06.2020
300 m 54.52 Uherské Hradiště 22.04.2015
800 m 2:26.34 Uherské Hradiště 18.09.2019
40 yardů př. 07.17 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.71 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.59 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.84) 10.90 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok vysoký 1.35 Otrokovice 13.09.2018
skok vysoký 1.57 h Otrokovice 06.02.2020
skok daleký 5.97 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
skok daleký 5.88 Zlín 24.06.2020
vrh koulí 3kg 09.49 Otrokovice 13.09.2018
vrh koulí 4kg 09.55 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod diskem 1kg 33.45 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 500g 17.47 Uherské Hradiště 12.04.2017
hod oštěpem 600g 19.86 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 63.03 Šumperk 07.10.2018
pohár rozhlasu 0637 Uherské Hradiště 09.05.2019
hod plným míčem 2kg 10.92 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1857 Kolín 03.06.2018
čtyřboj 1894 Uherské Hradiště 18.09.2019
sprintérský trojboj 1894 Uherské Hradiště 28.05.2020
30 m 04.70 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.40 h Otrokovice 28.11.2019
60 m 08.33 Uherské Hradiště 18.09.2019
60 m 08.05 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
150 m 20.06 Otrokovice 05.09.2019
800 m 2:26.34 Uherské Hradiště 18.09.2019
40 yardů př. 07.17 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.84) 10.90 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok vysoký 1.40 h Otrokovice 30.01.2019
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 09.05.2019
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 01.06.2019
skok daleký 5.97 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
vrh koulí 4kg 09.55 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod diskem 1kg 33.45 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 600g 19.86 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 56.24 Uherské Hradiště 09.05.2019
pohár rozhlasu 0637 Uherské Hradiště 09.05.2019
čtyřboj 1894 Uherské Hradiště 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žci 4 Uherské Hradiště 04.39
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žci Uherské Hradiště 10.90
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice 5.97
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R02 8 Ostrava - Vítkovice 08.05
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R01 1 Otrokovice 05.11
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci Otrokovice 5.40
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/F Otrokovice 05.40
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F Otrokovice 5.73
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/B01 1 Otrokovice 05.40
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žci Uherské Hradiště 1894
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 4kg/Žci/F 12 Uherské Hradiště 09.55
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F Uherské Hradiště 5.27
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B05 4 Uherské Hradiště 08.33
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/B03 3 Uherské Hradiště 2:26.34
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci/F 8 Uherské Hradiště 33.45
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F 11 Uherské Hradiště 5.24
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 7 Uherské Hradiště 20.09
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 8 Otrokovice 5.23
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) hod diskem 1kg/Žci Otrokovice 32.78
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B03 2 Otrokovice 20.06
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci 6 Uherské Hradiště 5.20
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci 6 Uherské Hradiště 29.44
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci Uherské Hradiště 08.22
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M 6 Uherské Hradiště 5.33
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 13 Znojmo 25.94
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žci 14 Znojmo 4.92
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Uherské Hradiště 27.87
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F 7 Uherské Hradiště 5.10
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žcm 17 Uherské Hradiště 0637
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Uherské Hradiště 56.24
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žcm/F 12 Uherské Hradiště 1.34
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci 5 Uherské Hradiště 28.50
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 600g/Žci 13 Uherské Hradiště 19.86
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod diskem 1kg/Žci Uherské Hradiště 25.77
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci 4 Uherské Hradiště 08.46
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci 4 Uherské Hradiště 21.00
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci Uherské Hradiště 4.92
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 19 Ostrava - Vítkovice 4.98
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R04 6 Ostrava - Vítkovice 10.90
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žci/FB Otrokovice 07.17
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci/F 5 Otrokovice 4.84
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žci/R01 5 Otrokovice 05.75
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci/F 8 Otrokovice 1.40