Karta atleta

Export do excelu
  • Hanáček Filip
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér Jan Horák
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 04.70 h Uherské Hradiště 21.12.2018
40 yardů 05.75 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.33 Uherské Hradiště 18.09.2019
60 m 08.86 h Olomouc 26.01.2018
150 m 20.06 Otrokovice 05.09.2019
300 m 54.52 Uherské Hradiště 22.04.2015
800 m 2:26.34 Uherské Hradiště 18.09.2019
40 yardů př. 07.17 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek 10.59 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 10.71 h Ostrava 21.01.2018
pohár rozhlasu 0637 Uherské Hradiště 09.05.2019
pětiboj 1857 Kolín 01.06.2018
čtyřboj 1894 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod diskem 1kg 33.45 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 500g 17.47 Uherské Hradiště 12.04.2017
hod oštěpem 600g 19.86 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 63.03 Šumperk 07.10.2018
hod plným míčem 2kg 10.92 h Uherské Hradiště 21.12.2018
vrh koulí 3kg 09.49 Otrokovice 13.09.2018
vrh koulí 4kg 09.55 Uherské Hradiště 18.09.2019
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 01.06.2019
skok daleký 5.03 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.35 Otrokovice 13.09.2018
skok vysoký 1.40 h Otrokovice 30.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.75 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 08.33 Uherské Hradiště 18.09.2019
150 m 20.06 Otrokovice 05.09.2019
800 m 2:26.34 Uherské Hradiště 18.09.2019
40 yardů př. 07.17 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek 10.90 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
pohár rozhlasu 0637 Uherské Hradiště 09.05.2019
čtyřboj 1894 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod diskem 1kg 33.45 Uherské Hradiště 15.09.2019
hod oštěpem 600g 19.86 Uherské Hradiště 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 56.24 Uherské Hradiště 09.05.2019
vrh koulí 4kg 09.55 Uherské Hradiště 18.09.2019
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 01.06.2019
skok daleký 4.98 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 09.05.2019
skok vysoký 1.40 h Otrokovice 30.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žci Uherské Hradiště 1894
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Žci/F 12 Uherské Hradiště 09.55
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F Uherské Hradiště 5.27
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B05 4 Uherské Hradiště 08.33
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/B03 3 Uherské Hradiště 2:26.34
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci/F 8 Uherské Hradiště 33.45
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 11 Uherské Hradiště 5.24
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 7 Uherské Hradiště 20.09
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci 8 Otrokovice 5.23
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) disk 1kg/Žci Otrokovice 32.78
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B03 2 Otrokovice 20.06
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 6 Uherské Hradiště 5.20
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci 6 Uherské Hradiště 29.44
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci Uherské Hradiště 08.22
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M 6 Uherské Hradiště 5.33
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Žci 13 Znojmo 25.94
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žci 14 Znojmo 4.92
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci/F 4 Uherské Hradiště 27.87
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 7 Uherské Hradiště 5.10
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 17 Uherské Hradiště 0637
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žcm/F Uherské Hradiště 56.24
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) výška/Žcm/F 12 Uherské Hradiště 1.34
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci 5 Uherské Hradiště 28.50
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Žci 13 Uherské Hradiště 19.86
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Žci Uherské Hradiště 25.77
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci 4 Uherské Hradiště 08.46
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci 4 Uherské Hradiště 21.00
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci Uherské Hradiště 4.92
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 19 Ostrava - Vítkovice 4.98
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R04 6 Ostrava - Vítkovice 10.90
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y př./Žci/FB Otrokovice 07.17
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci/F 5 Otrokovice 4.84
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/R01 5 Otrokovice 05.75
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žci/F 8 Otrokovice 1.40