Karta atleta

Export do excelu
  • Sobotka Jan
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.35 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 08.95 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m 08.69 h České Budějovice 8.12.2018
100 m 13.19 Nová Včelnice 19.5.2019
150 m 21.00 Nová Včelnice 16.9.2018
150 m 25.27 h Praha - Strahov 28.1.2017
300 m 52.77 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
800 m 2:48.74 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
800 m 3:19.43 h Praha - Strahov 17.2.2018
60 m překážek 10.64 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m překážek 14.10 h Praha - Strahov 12.2.2017
100 m překážek 17.22 Tábor 11.5.2019
200 m překážek 31.48 Tábor 17.7.2019
pětiboj 1588 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
pětiboj hala 0476 h Praha - Strahov 17.2.2018
hod kriketovým míčkem 43.30 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
vrh koulí 3kg 05.89 České Budějovice 8.10.2017
vrh koulí 3kg 06.08 h Praha - Strahov 17.2.2018
skok daleký 5.00 Tábor 1.5.2019
skok daleký 3.35 h Praha - Strahov 12.2.2017
skok vysoký 1.44 Písek 8.6.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Strahov 9.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.35 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 08.75 h České Budějovice 30.3.2019
100 m 13.19 Nová Včelnice 19.5.2019
100 m překážek 17.22 Tábor 11.5.2019
200 m překážek 31.48 Tábor 17.7.2019
skok daleký 5.00 Tábor 1.5.2019
skok vysoký 1.44 Písek 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.07.2019 Velká cena Tábora a memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m př./Žci Tábor 31.48
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/Žci/F 5= České Budějovice - Čtyři Dvory 1.43
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) tyč/Žci/F České Budějovice - Čtyři Dvory NM
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 200 m př./Žci/B04 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 31.88
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) dálka/M/F 8 Písek 4.51
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) výška/M/F 4 Písek 1.44
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 7 Písek 13.22
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) dálka/M/F 13 Nová Včelnice 4.56
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 100 m/M/B04 1 Nová Včelnice 13.19
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 100 m př./Žci/F Tábor 17.22
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) výška/Žci/F 5 Tábor 1.39
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) dálka/Žci/F 9 Tábor 4.69
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Žci 8= Tábor 1.42
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Žci 6 Tábor 5.00
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m př./Žci 4 Tábor 17.43
30.03.2019 Jarní mítink pro přípravku, mladší a starší žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žci/B2 3 České Budějovice 07.38
30.03.2019 Jarní mítink pro přípravku, mladší a starší žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žci/B2 4= České Budějovice 08.75
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žci 4 České Budějovice 07.35
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žci 5 České Budějovice 08.78