Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Bok
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Kolín 08.05.2019
60 m 08.11 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 12.92 Kolín 01.05.2019
150 m 19.01 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 18.83 Beroun 28.06.2020
300 m 41.99 Kladno 14.06.2019
800 m 2:41.6 Beroun 13.10.2018
60 m překážek (0.76) 10.3 Beroun 13.10.2018
200 m překážek (0.76) 31.93 Beroun 28.06.2020
skok daleký 5.53 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 5.35 Beroun 28.06.2020
pohár rozhlasu 1015 Beroun 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 50.54 Beroun 13.10.2018
pětiboj 1838 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Kolín 08.05.2019
60 m 08.11 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m 12.92 Kolín 01.05.2019
150 m 19.48 Slaný 24.05.2019
300 m 41.99 Kladno 14.06.2019
skok daleký 5.09 Kolín 01.05.2019
skok daleký 5.27 h Praha - Strahov 07.12.2019
pohár rozhlasu 0904 Beroun 06.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J/S02 14 Praha - Strahov 5.27
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R10 3 Praha - Strahov 08.11
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žci/B01 3 Kladno 41.99
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 11 Kladno 4.65
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 4 Kladno 19.65
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žci/F 7 Slaný 4.92
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B05 1 Slaný 19.48
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci 7 Kolín 4.83
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R04 3 Kolín 08.33
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B03 4 Kolín 43.17
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 60 m/Žcm/B01 1 Beroun 07.9
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) skok daleký/Žcm Beroun 5.01
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žcm/F 7 Beroun 0904
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R06 2 Kolín 12.92
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 16 Kolín 5.09
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci/F 7 Praha - Strahov 4.98
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R02 4 Praha - Strahov 08.43