Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Jandová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.86 Cheb 16.05.2020
100 m 14.54 Nýřany 19.05.2019
150 m 22.11 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 22.31 Cheb 16.05.2020
skok daleký 4.24 Nýřany 21.08.2019
skok daleký 4.27 h Praha-Stromovka 07.12.2019
sprintérský trojboj 0880 Karlovy Vary 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 09.05 Nýřany 21.08.2019
100 m 14.54 Nýřany 19.05.2019
150 m 22.11 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 22.55 Cheb 27.04.2019
skok daleký 4.24 Nýřany 21.08.2019
skok daleký 4.27 h Praha-Stromovka 07.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 5 Praha-Stromovka 09.27
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 29 Praha-Stromovka 4.27
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) skok daleký/Ž Mariánské Lázně DNS
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žky 5 Ostrov 3.93
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žky/B02 4 Ostrov 09.26
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Ž/F 5 Stříbro 4.10
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FB Stříbro DQ
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R02 5 Stříbro 14.88
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žky Nýřany 4.24
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B03 3 Nýřany 09.05
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/Ž 7 Nýřany 4.01
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/R01 6 Nýřany 14.81
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/Ž/FB 6 Nýřany 14.74
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žky 10 Karlovy Vary 3.76
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žky 4 Karlovy Vary 09.17
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/Ž 11 Nýřany 3.83
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 100 m/Ž/R03 4 Nýřany 14.54
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 4 Cheb 09.31
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B05 6 Cheb 22.55
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žky/F 31= Praha - Strahov 3.97
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Strahov 09.14
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B05 MS Praha - Strahov 22.11