Karta atleta

Export do excelu
  • Klimentová Ema
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Miroslav Sadil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 Šternberk 26.4.2018
60 m 10.91 Šumperk 29.9.2016
150 m 23.54 Hranice 21.6.2018
300 m 46.07 Olomouc 4.9.2019
300 m 47.12 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 1:48.5 Šternberk 26.4.2018
800 m 2:16.67 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:27.44 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
1500 m 4:51.32 Ostrava 25.8.2019
1500 m 4:57.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
3000 m 10:38.30 Olomouc 21.8.2019
čtyřboj 1628 Šternberk 26.4.2018
hod kriketovým míčkem 18.95 Šumperk 29.9.2016
skok daleký 4.13 Šternberk 26.4.2018
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 1000m 5:57.25 h Olomouc 17.2.2017
chůze dráha 3000 m 15:21.63 Uherské Hradiště 15.9.2019
chůze dráha 3000 m 16:19.24 h Olomouc 26.1.2019
chůze dráha 5000 m 27:46.23 Vyškov 11.5.2019
3 km chůze 15:25 Dudince 23.3.2019
5 km chůze 26:06 Poděbrady 6.4.2019
Přespolní běh 0:02:33 Šternberk 2.6.2018
Beh do vrchu 0:56:57 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 46.07 Olomouc 4.9.2019
300 m 47.12 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 2:16.67 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:30.66 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
1500 m 4:51.32 Ostrava 25.8.2019
1500 m 4:57.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
3000 m 10:38.30 Olomouc 21.8.2019
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 3000 m 15:21.63 Uherské Hradiště 15.9.2019
chůze dráha 3000 m 16:19.24 h Olomouc 26.1.2019
chůze dráha 5000 m 27:46.23 Vyškov 11.5.2019
3 km chůze 15:25 Dudince 23.3.2019
5 km chůze 26:06 Poděbrady 6.4.2019
Přespolní běh 0:03:27 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žky/F Šternberk 0:05:05
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Ž/F Šternberk 0:08:37
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň chůze 3000m/Žky 5 Ptuj 15:27.89
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze 3000m/Žky Kolín 15:34.87
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) chůze 3000m/Žky MS Uherské Hradiště 15:21.63
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Jky/F Břeclav 10:55.23
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 1500 m/Žky/B3 1 Brno 4:53.37
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žky Olomouc 2:19.88
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žky Olomouc 46.07
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) chůze 5000m/Ž Břeclav 28:45.12
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž Ostrava 4:51.32
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/Ž/F Olomouc 10:38.30
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žky/R1 3 Jablonec nad Nisou 2:17.41
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 2:16.67
20.06.2019 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK PLUS s.r.o.) 1500 m/Ž 13 Ostrava 4:58.37
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Ž Olomouc 4:57.39
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B01 2 Znojmo 2:19.54
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 1500 m/Jky/F 4 Olomouc 4:56.13
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Ž Hranice 5:05.37
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F MS Šumperk 2:25.29
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žky/B02 Šumperk DNS
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) chůze 5000m/Dky/F MS Vyškov 27:46.23
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/F Olomouc 2:24.55
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 3000 m/Jky Ostrava - Vítkovice 11:01.42
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky/F Šternberk 0:04:43
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F Šternberk 0:07:53
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky Šternberk 0:04:43
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky Olomouc 0:03:27
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Ž Olomouc 15:45
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dky 10 Poděbrady 26:06
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 6 Mladá Boleslav 11:33
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 3km chůze/Žky Dudince 15:25
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) dálka/Žky 7 Šternberk 4.07
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 800 m/Žky/F Šternberk 2:45.17
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 12 Ostrava 5:17.27
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:32.18
10.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Žky/F Praha - Stromovka 17:32.60
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 2:30.66
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 4:57.76
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) chůze 3000m/Ž Olomouc 16:19.24
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 3000m/Žky Ostrava - Vítkovice 16:55.27
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:31.51
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 47.12