Karta atleta

Export do excelu
  • Klimentová Ema
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 Šternberk 26.4.2018
60 m 10.91 Šumperk 29.9.2016
150 m 23.54 Hranice 21.6.2018
300 m 52.13 Prostějov 15.6.2017
300 m 47.12 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 1:48.5 Šternberk 26.4.2018
800 m 2:28.58 Olomouc 8.5.2018
800 m 2:27.44 h Ostrava - Vítkovice 8.12.2018
1500 m 5:07.44 Olomouc 19.5.2018
1500 m 4:57.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
čtyřboj 1628 Šternberk 26.4.2018
hod kriketovým míčkem 18.95 Šumperk 29.9.2016
skok daleký 4.13 Šternberk 26.4.2018
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 1000m 5:57.25 h Olomouc 17.2.2017
chůze dráha 3000 m 16:34.01 Jablonec nad Nisou 22.9.2018
chůze dráha 3000 m 16:19.24 h Olomouc 26.1.2019
3 km chůze 15:25 Dudince 23.3.2019
5 km chůze 26:06 Poděbrady 6.4.2019
Přespolní běh 0:02:33 Šternberk 2.6.2018
Beh do vrchu 0:56:57 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.12 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 2:30.66 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
1500 m 4:57.76 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
skok daleký 4.07 h Šternberk 8.3.2019
chůze dráha 3000 m 16:19.24 h Olomouc 26.1.2019
3 km chůze 15:25 Dudince 23.3.2019
5 km chůze 26:06 Poděbrady 6.4.2019
Přespolní běh 0:03:27 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky/F Šternberk 0:04:43
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F Šternberk 0:07:53
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky Šternberk 0:04:43
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky Olomouc 0:03:27
13.04.2019 53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (Atletický klub Olomouc z.s.) 3km chůze/Ž Olomouc 15:45
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 5km chůze/Dky 10 Poděbrady 26:06
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 6 Mladá Boleslav 11:33
23.03.2019 Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů 3km chůze/Žky Dudince 15:25
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) dálka/Žky 7 Šternberk 4.07
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 800 m/Žky/F Šternberk 2:45.17
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky 12 Ostrava 5:17.27
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 2:32.18
10.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze 3000m/Žky/F Praha - Stromovka 17:32.60
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B02 2 Ostrava - Vítkovice 2:30.66
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žky/F Ostrava - Vítkovice 4:57.76
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) chůze 3000m/Ž Olomouc 16:19.24
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 3000m/Žky Ostrava - Vítkovice 16:55.27
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:31.51
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 47.12