Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Vomastková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Brejchová Nikola
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 h Český Brod 23.11.2019
60 m 08.59 Kolín 05.06.2020
100 m 14.19 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 21.35 Stará Boleslav 05.10.2019
300 m 47.92 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 46.11 Stará Boleslav 17.04.2019
600 m 2:06.80 Čáslav 22.06.2018
800 m 2:48.56 Stará Boleslav 06.10.2018
1000 m 3:49.20 Beroun 30.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.51 Kolín 07.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.97 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.54 Vlašim 26.06.2020
200 m překážek (0.76) 32.56 Vlašim 26.06.2020
skok vysoký 1.37 h Český Brod 15.12.2018
skok vysoký 1.31 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 4.30 Stará Boleslav 06.10.2019
vrh koulí 3kg 06.81 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 18.33 Stará Boleslav 06.10.2019
pohár rozhlasu 0518 Stará Boleslav 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 33.75 Stará Boleslav 06.10.2018
pětiboj 2006 Stará Boleslav 06.10.2018
sedmiboj [Zky] 3040 Stará Boleslav 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Stará Boleslav 21.08.2019
60 m 08.66 h Český Brod 23.11.2019
100 m 14.19 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 21.35 Stará Boleslav 05.10.2019
300 m 47.92 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
300 m 46.11 Stará Boleslav 17.04.2019
800 m 2:50.64 Stará Boleslav 06.10.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.27 h Český Brod 23.11.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 17.16 Stará Boleslav 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 34.50 Stará Boleslav 04.09.2019
skok vysoký 1.18 h Český Brod 19.01.2019
skok vysoký 1.31 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 4.30 Stará Boleslav 06.10.2019
vrh koulí 3kg 06.81 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 18.33 Stará Boleslav 06.10.2019
sedmiboj [Zky] 3040 Stará Boleslav 05.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 10.66
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 08.84
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky Český Brod 08.66
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 10.27
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žky 5 Český Brod 4.08
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Stará Boleslav 17.16
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žky 5 Stará Boleslav 1.31
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 8 Stará Boleslav 06.81
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Stará Boleslav 21.35
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Stará Boleslav 3040
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky 4 Stará Boleslav 2:50.64
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 7 Stará Boleslav 18.33
06.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žky 5 Stará Boleslav 4.30
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žky Stará Boleslav 14.19
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky 5 Stará Boleslav 46.26
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Stará Boleslav 34.50
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 Beroun DQ
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B04 3 Stará Boleslav 08.97
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Kolín 17.56
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Kolín 34.60
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Kladno 17.89
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R03 5 Kladno 08.92
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B04 3 Kladno 35.59
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Stará Boleslav 17.26
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žky/B02 2 Stará Boleslav 46.11
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix 19 Stará Boleslav 0:05:55
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Stará Boleslav 17.42
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 10.66
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B02 4 Jablonec nad Nisou 47.92
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 10.49
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 48.37
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 MS Jablonec nad Nisou 10.80
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žky/B04 MS Jablonec nad Nisou 48.32
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Český Brod 10.41
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky 5 Český Brod 09.02
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žky 4= Český Brod 1.18
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B06 1 Praha - Strahov 10.63
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B05 1 Praha - Strahov 48.80