Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Fričová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Kříž Štěpán
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.45 h Sokolov 12.01.2020
60 m 08.52 h Praha - Strahov 02.02.2020
60 m 08.57 Karlovy Vary 23.05.2020
100 m 14.08 Turnov 24.08.2019
150 m 20.77 Cheb 27.04.2019
150 m 21.12 h Praha - Strahov 02.02.2020
200 m 29.36 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 28.01 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 46.40 h Praha - Stromovka 17.02.2019
300 m 45.43 Karlovy Vary 20.04.2019
800 m 3:03.78 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.46 Mariánské Lázně 14.05.2018
skok daleký 4.30 h Praha - Stromovka 20.01.2018
skok daleký 3.88 Stříbro 03.06.2018
hod kriketovým míčkem 19.55 Mariánské Lázně 10.05.2017
pětiboj 1501 Mariánské Lázně 14.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.67 Karlovy Vary 14.09.2019
100 m 14.08 Turnov 24.08.2019
150 m 21.17 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 20.77 Cheb 27.04.2019
200 m 29.36 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 28.01 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 46.40 h Praha - Stromovka 17.02.2019
300 m 45.43 Karlovy Vary 20.04.2019
skok daleký 4.22 h Praha - Stromovka 26.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R05 1 Karlovy Vary 08.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B04 Karlovy Vary DNS
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 100 m/Ž/R02 6 Turnov 14.08
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R02 8 Kladno 14.46
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B03 Kladno DNS
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žky/B02 3 Stříbro 46.55
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 100 m/Jky/R01 5 Karlovy Vary 14.30
08.05.2019 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (KKAS) 200 m/Jky/B02 Karlovy Vary DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B01 Ostrov DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B02 Ostrov DNS
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 6 Karlovy Vary 08.78
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B03 3 Karlovy Vary 28.01
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B04 2 Cheb 08.72
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B06 1 Cheb 20.77
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 300 m/Žky Karlovy Vary 45.43
20.04.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary ) 60 m/Žky/B01 4 Karlovy Vary 08.69
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B03 MS Praha - Stromovka 46.40
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B12 MS Praha - Stromovka 21.40
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žky/B01 Praha - Stromovka DQ
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Žky 6 Praha - Stromovka 4.22
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žky/B01 3 Praha - Stromovka 08.79
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Dky/B09 1 Praha - Stromovka 29.36
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R11 MS Praha - Strahov 08.77
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B08 MS Praha - Strahov 21.17
02.01.2019 Klubové závody Triatlet Karlovy Vary ve skoku dalekém (uzavřené) (TRIATLET Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žky 4 Sokolov 4.19