Karta atleta

Export do excelu
  • Nora Jonášová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.08 h Praha - Strahov 14.01.2017
60 m 09.46 Děčín 21.06.2020
150 m 24.01 Bílina 01.06.2020
300 m 53.28 Ústí nad Labem 11.06.2020
600 m 2:14.22 Bílina 04.06.2016
800 m 3:03.43 h Praha - Strahov 14.01.2017
800 m 2:54.23 Ústí nad Labem 14.05.2019
1500 m 5:59.03 Děčín 05.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.05 Bílina 13.10.2018
1500 m překážek 6:42.85 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.20 Chomutov 03.09.2019
skok daleký 3.35 Bílina 13.10.2018
vrh koulí 2kg 05.20 Bílina 21.04.2017
vrh koulí 3kg 07.05 Ústí nad Labem 11.06.2020
hod diskem 0,75kg 14.77 Chomutov 03.09.2019
hod oštěpem 400g 14.71 Bílina 26.06.2018
hod oštěpem 500g 22.72 Karlovy Vary 14.09.2019
hod kriketovým míčkem 38.78 Bílina 17.06.2018
pětiboj 1321 Bílina 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Děčín 05.06.2019
800 m 2:54.23 Ústí nad Labem 14.05.2019
1500 m 5:59.03 Děčín 05.06.2019
1500 m překážek 6:42.85 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.20 Chomutov 03.09.2019
hod diskem 0,75kg 14.77 Chomutov 03.09.2019
hod oštěpem 500g 22.72 Karlovy Vary 14.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) hod oštěpem 500g/Žky 17 Karlovy Vary 22.72
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 1500 m překážek/Žky 10 Karlovy Vary 6:42.85
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky 14 Chomutov 14.77
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Žky 11 Chomutov 1.20
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 800 m/Žky/B02 4 Chomutov 2:59.35
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) hod diskem 0,75kg/Žky/F Bílina DNS
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky/F Bílina DNS
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žky/F Bílina DNS
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 1500 m/Žky/F 10 Děčín 5:59.03
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) hod oštěpem 500g/Žky/F 9 Děčín 22.03
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žky/B02 6 Děčín 09.56
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) hod oštěpem 500g/Žky/F 11 Ústí nad Labem 20.29
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Žky/B02 6 Ústí nad Labem 2:54.23