Karta atleta

Export do excelu
  • Nicol Samohýlová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Remešová Dominika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 09.71 h Olomouc 09.02.2018
60 m 08.83 Brno 09.09.2019
150 m 22.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 21.63 Uherské Hradiště 18.06.2019
300 m 53.81 Uherské Hradiště 26.04.2017
600 m 2:02.62 Dubnica nad Váhom 13.06.2017
800 m 2:46.36 Zlín 30.05.2018
800 m 2:50.46 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.45 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Otrokovice 13.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.53 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.73 Zlín 27.05.2020
200 m překážek (0.76) 32.59 Otrokovice 26.05.2020
skok vysoký 1.28 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.38 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 4.38 h Otrokovice 09.01.2020
skok daleký 4.27 Otrokovice 19.05.2020
trojskok 09.69 Hodonín 25.08.2019
trojskok 08.89 h Otrokovice 23.12.2019
vrh koulí 3kg 06.96 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 3kg 06.93 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 0,75kg 15.04 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 500g 12.97 Otrokovice 11.05.2020
pohár rozhlasu 0666 Otrokovice 04.05.2017
hod kriketovým míčkem 31.23 Zlín 30.05.2018
pětiboj hala [Zky] 2420 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 06.00 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 08.83 Brno 09.09.2019
150 m 22.00 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 21.63 Uherské Hradiště 18.06.2019
40 yardů př. 06.45 h Otrokovice 30.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.09 h Ostrava 09.02.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.56 Brno 09.09.2019
200 m překážek (0.76) 36.65 Uherské Hradiště 26.04.2019
skok vysoký 1.35 h Ostrava 09.02.2019
skok vysoký 1.28 Otrokovice 07.05.2019
skok daleký 4.09 Otrokovice 05.09.2019
skok daleký 4.00 h Otrokovice 28.11.2019
trojskok 09.69 Hodonín 25.08.2019
trojskok 08.89 h Otrokovice 23.12.2019
pohár rozhlasu 0663 Otrokovice 07.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) trojskok/Žky/F Otrokovice 08.89
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky/F Otrokovice 3.78
23.12.2019 Oddílové halové přebory (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F Otrokovice 1.30
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R01 2 Otrokovice 05.90
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 7 Otrokovice 3.86
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/FA Otrokovice 06.40
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky Otrokovice 1.35
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/F Otrokovice 05.92
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F Otrokovice 1.32
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/B01 2 Otrokovice 06.03
28.11.2019 Uzavřené oddílové závody - Mikulášská hala přípravek a žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky/F Otrokovice 4.00
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R25 5 Brno 08.83
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KH 10 Brno 4.02
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Brno 16.60
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R9 2 Brno 16.56
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 11 Otrokovice 4.09
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 1 Otrokovice 16.86
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž 9 Hodonín 09.69
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) trojskok/Ž/F Jihlava NM
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Uherské Hradiště 16.95
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B03 1 Uherské Hradiště 21.63
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) trojskok/Ž/F 11 Znojmo 09.44
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 3 Znojmo 16.72
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 Znojmo DNS
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žky 21 Otrokovice 0663
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok daleký/Žky 10 Otrokovice 3.85
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok vysoký/Žky 12 Otrokovice 1.28
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Žky Holešov 08.92
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 150 m/Žky Holešov 21.69
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Uherské Hradiště 36.65
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 1 Uherské Hradiště 17.06
14.02.2019 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/B01 Otrokovice DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok vysoký/Žky/F 15= Ostrava 1.35
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 3 Ostrava 10.09
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 10.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B05 6 Ostrava - Vítkovice 22.53
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/FA Otrokovice 06.45
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F 6 Otrokovice 1.30
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky/F02 14 Ostrava - Vítkovice 3.84
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R06 3 Ostrava - Vítkovice 10.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B09 4 Ostrava - Vítkovice 22.00
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky/F 8 Otrokovice 1.28
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R03 Otrokovice NM
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů/Žky/R05 2 Otrokovice 06.00
06.01.2019 Novoroční hala (do 19 let) (TJ Jiskra Otrokovice) 40 yardů př./Žky/B02 1 Otrokovice 06.54