Karta atleta

Export do excelu
  • Jakusidisová Veronika
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ASK Blansko
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.11 Třebíč 5.6.2018
50 m 07.35 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
60 m 08.01 Litomyšl 3.8.2019
60 m 08.16 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m 12.58 Vyškov 18.5.2019
150 m 18.50 Znojmo 26.5.2019
150 m 19.19 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 25.27 Jihlava 22.6.2019
300 m 39.75 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 40.51 h Ostrava 2.3.2019
400 m 72.35 Brno 7.8.2017
600 m 1:46.13 Břeclav 22.5.2018
800 m 2:36.12 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:35.99 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 10.37 Hodonín 20.6.2018
60 m překážek 09.82 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 16.14 Zlín 31.5.2019
200 m překážek 34.39 Brno 31.7.2017
sprintérský trojboj 2422 Litomyšl 3.8.2019
pohár rozhlasu 1965 ASK Blansko 9.5.2018
pětiboj 2786 Hodonín 20.6.2018
pětiboj hala 3023 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4260 Zlín 31.5.2019
trojboj 2331 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
hod oštěpem 400g 22.39 Brno 23.4.2017
hod oštěpem 500g 29.30 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.50 Hodonín 20.6.2018
hod plným míčem 1kg 08.04 h Jablonec nad Nisou 3.12.2016
vrh koulí 2kg 07.60 Brno 31.7.2017
vrh koulí 3kg 07.64 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 07.73 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.18 Plzeň 11.6.2019
skok daleký 5.12 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
skok vysoký 1.65 Hodonín 15.6.2019
skok vysoký 1.60 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018
Přespolní běh 0:03:30 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 Litomyšl 3.8.2019
100 m 12.58 Vyškov 18.5.2019
150 m 18.50 Znojmo 26.5.2019
150 m 19.19 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 25.27 Jihlava 22.6.2019
300 m 39.75 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 40.51 h Ostrava 2.3.2019
800 m 2:36.12 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
800 m 2:35.99 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.82 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 16.14 Zlín 31.5.2019
sprintérský trojboj 2422 Litomyšl 3.8.2019
pohár rozhlasu 1356 Plzeň 11.6.2019
pětiboj hala 3023 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4260 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 29.30 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 07.64 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 07.73 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.18 Plzeň 11.6.2019
skok daleký 5.05 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.65 Hodonín 15.6.2019
skok vysoký 1.59 h Hustopeče 24.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Ž/B01 1 Břeclav 19.20
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Žky/F Břeclav 07.30
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F Břeclav 4.98
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž Litomyšl 2422
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B01 2 Litomyšl 08.01
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B01 4 Litomyšl 12.89
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B01 3 Litomyšl 26.11
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž Brno 4.93
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žky/B01 2 Brno 17.85
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/K2 1 Jablonec nad Nisou 1.58
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 40.00
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 1.63
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žky/F Jablonec nad Nisou 39.75
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) výška/Ž/F Jihlava 1.61
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Jihlava 25.27
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Hodonín 18.85
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) výška/Žky/F Hodonín 1.65
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 16 Plzeň 1356
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky 7 Plzeň 5.18
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žky Plzeň 1.61
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 1 Znojmo 25.49
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Ž/F 5 Znojmo 5.05
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) sedmiboj/Žky/F 9 Zlín 4260
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žky Zlín 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žky/B1 2 Zlín 16.14
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žky 22 Zlín 07.64
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Zlín 18.64
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žky 4 Zlín 5.00
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žky 12 Zlín 29.30
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žky/B2 8 Zlín 2:51.21
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B01 2 Znojmo 18.50
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky Znojmo 1.63
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R03 1 Vyškov 12.58
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FA Vyškov 12.52
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Ž/F 5 Vyškov 5.12
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žky 6 Břeclav 1331
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) dálka/Žky Břeclav 5.13
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) výška/Žky Břeclav 1.60
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie IV (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) poharR/Žky 7 ASK Blansko 1160
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie IV (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) dálka/Žky ASK Blansko 4.71
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie IV (Martin Bezdíček, rcteambk@email.cz) výška/Žky ASK Blansko 1.55
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Žky Ústí nad Orlicí 4122
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žky Ústí nad Orlicí 2:36.12
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky 6 Ústí nad Orlicí 23.37
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žky 12 Ústí nad Orlicí 07.52
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky Ústí nad Orlicí 4.88
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky Ústí nad Orlicí 1.59
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Žky/B02 2 Ústí nad Orlicí 16.33
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B02 1 Ústí nad Orlicí 19.31
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žky/F Břeclav 1.64
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B01 1 Břeclav 18.97
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky Přerov 2411
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Přerov 08.16
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B01 2 Přerov 12.97
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B01 2 Přerov 25.56
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) výška/Ž/F Blansko 1.63
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Ž/B05 1 Blansko 07.96
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) koule 3kg/Dky Blansko DNS
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) oštěp 500g/Dky 5 Blansko 24.04
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F Brno 5.07
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žky/B06 1 Brno 41.00
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R2 1 Ostrava 40.51
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/F Ostrava 40.69
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B01 1 Ostrava - Vítkovice 41.02
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Ostrava - Vítkovice 19.51
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B2 6 Praha - Stromovka 09.85
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky Praha - Stromovka 1.59
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 19 Praha - Stromovka 07.73
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 8 Praha - Stromovka 4.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B2 4 Praha - Stromovka 2:35.99
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 9 Praha - Stromovka 3023
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/Žky 3= Brno 1.57
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 5.00
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.28
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B03 1 Ostrava - Vítkovice 42.20
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žky Hustopeče 1.59
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B7 4 Ostrava - Vítkovice 09.82
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B5 5 Ostrava - Vítkovice 2:38.55
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 5.05
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 37 Ostrava - Vítkovice 07.23
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 2914
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 4 Ostrava - Vítkovice 1.53
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 09.85
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R01 3 Ostrava - Vítkovice 09.83
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 24 Ostrava - Vítkovice 06.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 19.19