Karta atleta

Export do excelu
  • Hellmayerová Magdaléna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Jakub Ryba
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 Stříbro 23.6.2018
60 m 08.80 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.79 Karlovy Vary 11.5.2019
150 m 24.27 h Praha - Strahov 28.2.2015
600 m 2:04.39 Klatovy 21.6.2017
800 m 2:53.75 Plzeň 16.5.2017
60 m překážek 10.26 Plzeň 16.9.2018
60 m překážek 09.9 h Plzeň 16.12.2018
100 m překážek 16.99 Plzeň 7.5.2019
200 m překážek 32.77 Stříbro 1.6.2019
pětiboj 2437 Plzeň 12.5.2018
sedmiboj 3437 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 400g 27.77 Vlašim 28.9.2017
hod oštěpem 500g 42.48 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
hod kriketovým míčkem 56.04 Plzeň 16.9.2018
hod plným míčem 1kg 09.31 h Praha-Strahov 27.2.2016
vrh koulí 2kg 10.35 Domažlice 5.9.2018
vrh koulí 2kg 07.98 h Praha - Stromovka 24.2.2018
vrh koulí 3kg 09.73 Domažlice 12.6.2019
vrh koulí 3kg 08.38 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.58 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.47 h Plzeň 16.12.2018
skok vysoký 1.29 Karlovy Vary 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Plzeň 28.8.2019
60 m 08.80 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.79 Karlovy Vary 11.5.2019
800 m 3:02.11 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 10.47 h Praha - Stromovka 17.2.2019
100 m překážek 16.99 Plzeň 7.5.2019
200 m překážek 32.77 Stříbro 1.6.2019
sedmiboj 3437 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 500g 42.48 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
vrh koulí 3kg 09.73 Domažlice 12.6.2019
vrh koulí 3kg 08.38 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.58 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 4.28 h Plzeň 27.1.2019
skok vysoký 1.29 Karlovy Vary 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) oštěp 500g/Žky Karlovy Vary 41.77
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m př./Žky/B03 2 Karlovy Vary 33.19
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žky 5 Stříbro 09.42
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 500g/Žky Stříbro 35.28
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/B01 4 Stříbro 18.05
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) oštěp 500g/Žky Domažlice 39.89
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m př./Žky/B02 4 Domažlice 33.61
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B01 6 Plzeň 09.03
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žky/B01 6 Plzeň 22.05
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) koule 3kg/Žky 4 Plzeň 09.71
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) oštěp 500g/Dky/F Domažlice 35.96
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 500g/Žky/F Jablonec nad Nisou 42.48
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) oštěp 500g/Žky Domažlice 40.28
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) koule 3kg/Žky 6 Domažlice 09.73
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m př./Žky/B02 2 Domažlice 34.24
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m př./Žky/B02 1 Stříbro 32.77
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 500g/Žky/F Stříbro 35.31
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) oštěp 500g/Žky/F Klatovy 37.06
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) koule 3kg/Žky/F 9 Klatovy 08.61
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) sedmiboj/Žky 9 Karlovy Vary 3437
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 800 m/Žky 12 Karlovy Vary 3:02.11
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) oštěp 500g/Žky Karlovy Vary 37.11
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) koule 3kg/Žky 8 Karlovy Vary 09.00
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) dálka/Žky 12 Karlovy Vary 4.58
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) výška/Žky 12 Karlovy Vary 1.29
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 100 m př./Žky/B02 4 Karlovy Vary 17.07
11.05.2019 Mistrovství PK, SK a KK ve vícebojích /mimo ml.žactva/ (KKAS) 150 m/Žky/B02 5 Karlovy Vary 21.79
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 500g/Žky Plzeň 37.36
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Žky/B02 2 Plzeň 16.99
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 3kg/Žky/F 10 Praha - Stromovka 08.38
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žky/B02 3 Praha - Stromovka 10.47
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žky 10 Plzeň 4.28
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žky/B06 3 Plzeň 11.19
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žky/B07 1 Plzeň 08.80